SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47375221

Z nuly do plusu s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2013
IČO
47375221
DIČ
2023850994
Sídlo
Žižkova 45, 040 01 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľMiroslav Oros

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Z nuly do plusu s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 24. 8. 2013. Vo vedení firmy: Miroslav Oros. V roku 2025 mala firma tržby 328 tis. € (+10,2 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1655. z 15 704 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
328 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2021
+39 %
0200 tis.400 tis.2021—2022−7 %2023+9 %2024+26 %2025+10 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,7 %
  • Najlepší rok
    2024, +26 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,5 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,4 %
    +2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,3 %
    +2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,0 %
    −3,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720152014
Tržby327 523 €297 093 €236 566 €217 468 €234 918 €——————
Výsledok hospodárenia11 349 €9 601 €8 769 €9 615 €11 311 €6 104 €1 040 €1 924 €2 324 €−165 €185 €
Aktíva spolu92 583 €94 777 €66 365 €51 750 €47 601 €59 041 €74 283 €12 083 €10 384 €5 800 €5 665 €
Vlastné imanie78 695 €77 346 €47 745 €38 976 €29 361 €18 050 €11 946 €10 906 €8 982 €5 020 €5 185 €
Podané31. 3. 202631. 3. 202530. 3. 202427. 6. 20238. 6. 202219. 6. 202130. 3. 202028. 3. 20193. 4. 201831. 3. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1655. z 15 704 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023850994
platiteľ od 1. 6. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Žižkova 45, 040 01 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 8. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 33092/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2013
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Faktoring a forfaitingod 2013
  • Skladovanieod 2013
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251655. z 15 704
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 5. 2023Presun sídlaŽižkova 45 Košice - mestská časť Juhpredtým Juhoslovanská 5 Košice
  3. 1. 6. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023850994
  4. 24. 8. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47375221

Z nuly do plusu s.r.o. – tržby 328 tis. € – IČO 47375221