SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47375787

LiVi s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svätý Jur · od 2013
IČO
47375787
DIČ
2023834747
Sídlo
Pezinská 164/23, 900 21 Svätý Jur
firmy v okolí

KonateľPeter Hupka+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LiVi s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svätý Jur, v registri od 22. 8. 2013. Vo vedení firmy: Peter Hupka a Martin Hupka. V roku 2025 mala firma tržby 232 tis. € (+2,9 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať68. z 229 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
232 tis. €
Za rok
+3 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014×6,22015+138 %2016−35 %2017+3 %2018+37 %2019+135 %2020−84 %2021−73 %2022×50,62023+13 %2024−12 %2025+3 %
  • Najlepší rok
    2022, ×50,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,1 %
    +1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,4 %
    +5,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,6 %
    +1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,3 %
    −3,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby232 225 €225 645 €256 085 €226 104 €4 470 €16 765 €106 910 €45 526 €33 289 €32 284 €49 515 €20 832 €3 356 €
Výsledok hospodárenia4 957 €2 280 €17 916 €2 449 €−4 608 €454 €35 773 €13 641 €−12 219 €−4 301 €7 753 €−20 886 €−7 449 €
Aktíva spolu192 405 €203 171 €165 001 €150 740 €100 970 €105 338 €106 992 €62 807 €66 029 €78 576 €105 177 €115 710 €4 492 €
Vlastné imanie39 920 €34 963 €32 683 €15 605 €13 156 €17 763 €17 310 €−18 464 €−32 105 €−19 885 €−15 582 €−23 335 €−2 449 €
Podané17. 2. 20268. 2. 20254. 2. 20249. 3. 202326. 2. 202220. 2. 20219. 9. 20201. 4. 20196. 3. 20184. 3. 201719. 3. 201611. 3. 201510. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
68. z 229 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023834747
platiteľ od 15. 1. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pezinská 164/23, 900 21 Svätý Jur
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 8. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 91382/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
1611 Pilovanie a hobľovanie dreva
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svätý Jur.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové služby,od 2013
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2013
  • výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava,od 2013
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2013
  • sťahovacie služby,od 2013
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2013
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pilovanie a hobľovanie dreva — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 72 tis. € · posledná 26. 5. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 1611), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202568. z 229
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pilovanie a hobľovanie dreva).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 17. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 9. 2022Presun sídlaPezinská 164/23 Svätý Jurpredtým Zuby 9 Svätý Jur
  3. 30. 9. 2022Nový spoločníkMartin Hupka, podiel 100 %
  4. 8. 8. 2022Nový člen vedeniaMartin Hupka, konateľ
  5. 29. 4. 2015Nový člen vedeniaPeter Hupka, konateľ
  6. 15. 1. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023834747
  7. 22. 8. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pilovanie a hobľovanie dreva s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47375787

LiVi s. r. o. – tržby 232 tis. € – IČO 47375787