SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47379481

ŠAMORÍNREALITY s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013

predtým Lead Corp. s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
47379481
DIČ
2023855515
Sídlo
Rumančeková 24, 821 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMária Kóšová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ŠAMORÍNREALITY s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 14. 9. 2013. Vo vedení firmy: Mária Kóšová a Juraj Kóša. V roku 2025 mala firma tržby 47 tis. € (+291,7 %) a zisk 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1734. z 4 458 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
47 tis. €
Za rok
+292 %
Od 2016
+38 %
020 tis.40 tis.60 tis.2016—2017−4 %2020−11 %2021−59 %2022+87 %2024−46 %2025+292 %
  • Najlepší rok
    2025, +292 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    42,7 %
    −2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    34,6 %
    +20,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    32,9 %
    +19,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,0 %
    +2,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620142013
Tržby47 000 €12 000 €—22 400 €12 000 €29 124 €——32 680 €34 020 €——
Výsledok hospodárenia20 056 €5 390 €−162 €1 250 €2 876 €11 352 €−128 €−534 €11 427 €1 427 €1 560 €—
Aktíva spolu61 017 €38 859 €32 578 €53 408 €52 275 €43 961 €34 054 €34 061 €42 105 €14 878 €7 000 €5 000 €
Vlastné imanie57 955 €37 899 €32 509 €32 671 €31 421 €28 545 €17 193 €17 320 €17 854 €6 427 €6 560 €5 000 €
Podané29. 6. 202630. 6. 202527. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202122. 6. 20201. 7. 20192. 7. 201831. 3. 201731. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1734. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rumančeková 24, 821 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 110463/B
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Majestas s.r.o. · Lead Corp. s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností · 6 ukončených činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2016
  • skladovanie a uskladňovanieod 2016
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251734. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 11 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 1. 2023Nový spoločníkMária Kóšová, podiel 50 %
  3. 28. 1. 2023Nový spoločníkJuraj Kóša, podiel 50 %
  4. 3. 3. 2016Zmena obchodného menaŠAMORÍNREALITY s.r.o.predtým Majestas s.r.o.
  5. 3. 3. 2016Presun sídlaRumančeková 24 Bratislavapredtým Vinohradnícka ul. 3018/18 Levice
  6. 21. 12. 2015Nový člen vedeniaMária Kóšová, konateľ
  7. 21. 12. 2015Nový člen vedeniaJuraj Kóša, konateľ
  8. 16. 6. 2015Zmena obchodného menaMajestas s.r.o.predtým Lead Corp. s.r.o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47379481

ŠAMORÍNREALITY s.r.o. – tržby 47 tis. € – IČO 47379481