SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47385189

Labstav spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Myjava · od 2013
IČO
47385189
DIČ
2023872389
Sídlo
Turá Lúka 702, 907 03 Myjava
firmy v okolí

KonateľPavol Labák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Labstav spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Myjava, v registri od 1. 10. 2013. Vo vedení firmy: Pavol Labák. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať7855. z 8 267 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
−56 %
010 tis.20 tis.30 tis.2014—2015−57 %2016+62 %2017−23 %2018×5,52019+4 %2020+0 %2022−75 %2025−56 %
  • Najlepší rok
    2018, ×5,5

Ukazovatele 2025

  • ROE
    11,4 %
    +15,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,1 %
    +15,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,9 %
    −0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 500 €——5 675 €—22 765 €22 765 €21 797 €3 965 €5 124 €3 172 €7 334 €—
Výsledok hospodárenia1 300 €−456 €−158 €−1 077 €−118 €−189 €15 €2 767 €1 577 €1 232 €797 €1 665 €−1 152 €
Aktíva spolu11 703 €10 635 €10 751 €10 617 €11 694 €22 213 €22 402 €12 596 €9 899 €8 122 €7 040 €6 243 €3 948 €
Vlastné imanie11 363 €10 295 €10 751 €10 617 €11 694 €11 812 €12 001 €11 986 €9 219 €7 642 €6 410 €5 613 €3 948 €
Podané18. 6. 202627. 6. 202526. 6. 202429. 6. 202326. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20203. 6. 201915. 6. 201814. 6. 201730. 6. 201629. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
7855. z 8 267 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023872389
platiteľ od 7. 6. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Turá Lúka 702, 907 03 Myjava
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 28981/R
Základné imanie
5 100 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Myjava.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • keramická výrobaod 2013
  • čistiace a upratovacie službyod 2013
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2013
  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájomomod 2013
  • výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korkuod 2013
  • výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z drevaod 2013
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20257855. z 8 267
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 18. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 18. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 3. 2025Presun sídlaTurá Lúka 702 Myjavapredtým Staromyjavská 721/12 Myjava
  3. 18. 3. 2025Nový spoločníkPavol Labák, podiel 100 %
  4. 1. 11. 2021Zrušená registrácia DPH
  5. 7. 6. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2023872389
  6. 1. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47385189

Labstav spol. s r. o. – tržby 3 tis. € – IČO 47385189