SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47388447

G-TRADE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košeca · od 2013
IČO
47388447
DIČ
2023850136
Sídlo
Úzka ulica 648/26, 018 64 Košeca
firmy v okolí

KonateľPaedDr. Eva Gajdošová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

G-TRADE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košeca, v registri od 5. 9. 2013. Vo vedení firmy: Eva Gajdošová. V roku 2025 mala firma tržby 15 tis. € (−38,2 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4048. z 5 144 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
15 tis. €
Za rok
−38 %
020 tis.40 tis.2013—2014+155 %2015+199 %2016−1 %2017+16 %2018+19 %2019+3 %2020+20 %2021−6 %2022−40 %2023−2 %2024+44 %2025−38 %
  • Najlepší rok
    2015, +199 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    20,1 %
    +15,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,5 %
    +7,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,6 %
    +6,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,7 %
    −6,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby14 807 €23 975 €16 635 €17 033 €28 519 €30 384 €25 225 €24 488 €20 632 €17 862 €18 121 €6 064 €2 375 €
Výsledok hospodárenia2 974 €1 020 €3 729 €148 €1 902 €4 960 €7 046 €4 200 €−1 185 €−5 654 €1 963 €−33 €8 €
Aktíva spolu30 985 €29 555 €33 664 €34 760 €40 239 €26 254 €48 003 €46 922 €18 067 €12 359 €8 388 €6 057 €5 023 €
Vlastné imanie25 816 €22 843 €21 823 €18 094 €18 206 €16 304 €11 345 €4 299 €99 €1 284 €6 937 €4 975 €5 008 €
Podané30. 6. 202628. 6. 202522. 4. 20246. 2. 20239. 5. 202216. 4. 202127. 6. 202029. 6. 201928. 6. 201828. 6. 201730. 6. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4048. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
362 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023850136
platiteľ od 1. 7. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Úzka ulica 648/26, 018 64 Košeca
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 28746/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košeca.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2015
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2015
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254048. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 6. 2024Zrušená registrácia DPH
  3. 1. 7. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023850136
  4. 7. 5. 2015Nový člen vedeniaPaedDr. Eva Gajdošová, konateľ
  5. 5. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47388447

G-TRADE s.r.o. – tržby 15 tis. € – IČO 47388447