SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47394692

L.B.C-SLOVAKIA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Močenok · od 2013

predtým MM Wait C10 s.r.o.

IČO
47394692
DIČ
2023862555
Sídlo
Hájska 1174/99, 951 31 Močenok
firmy v okolí

KonateľGabriel Lencsés

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

L.B.C-SLOVAKIA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Močenok, v registri od 25. 9. 2013. Vo vedení firmy: Gabriel Lencsés. V roku 2025 mala firma tržby 3 mil. € (+14,7 %) a zisk 22 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať122. z 8 266 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 mil. €
Za rok
+15 %
Od 2014
+1081 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015−60 %2016−30 %2017+43 %2018+21 %2019+69 %2020+82 %2021+187 %2022+45 %2023+39 %2024+21 %2025+15 %
  • Priemerný rast ročne
    +25,2 %
  • Najlepší rok
    2021, +187 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,7 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,5 %
    −5,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,3 %
    −1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    87,4 %
    +4,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 953 355 €2 573 904 €2 118 537 €1 525 877 €1 053 872 €367 089 €201 731 €119 669 €99 157 €69 458 €98 856 €250 069 €—
Výsledok hospodárenia22 126 €30 153 €66 432 €36 583 €21 238 €1 105 €5 029 €1 500 €5 179 €1 425 €2 095 €16 894 €77 €
Aktíva spolu1 662 869 €1 121 611 €1 168 310 €727 324 €268 103 €160 336 €76 767 €79 191 €116 220 €81 460 €68 614 €88 845 €20 319 €
Vlastné imanie209 841 €187 714 €157 559 €96 291 €59 709 €38 471 €37 715 €32 170 €30 670 €25 491 €24 066 €16 894 €5 077 €
Podané25. 6. 202620. 3. 20251. 7. 202426. 6. 202330. 6. 202231. 3. 202116. 6. 202027. 6. 201928. 3. 201830. 3. 201731. 3. 201628. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
122. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
9 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023862555
platiteľ od 1. 7. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hájska 1174/99, 951 31 Močenok
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 35282/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MM Wait C10 s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Močenok.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných viedod 2013
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2013
  • vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 2013
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • vedenie účtovníctvaod 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • administratívne službyod 2013
  • počítačové službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 3. 9. 2025

Posledné zmluvy

  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 3/1000236764 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—3. 9. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025122. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 12. 2022Zápis konečného užívateľa výhodGabriel Lencsés
  3. 7. 12. 2022Nový spoločníkGabriel Lencsés, podiel 100 %
  4. 8. 12. 2016Záložné právoveriteľ: Sberbank Slovensko
  5. 1. 7. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023862555
  6. 18. 12. 2013Zmena obchodného menaL.B.C-SLOVAKIA, s.r.o.predtým MM Wait C10 s.r.o.
  7. 18. 12. 2013Presun sídlaHájska 1174/99 Močenokpredtým B. Batróka 1048/24 Rimavská Sobota
  8. 13. 11. 2013Nový člen vedeniaGabriel Lencsés, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47394692

L.B.C-SLOVAKIA, s.r.o. – tržby 3,0 mil. € – IČO 47394692