SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47411317

FCB Invest, s.r.o.

Zaniknutá 10. 5. 2023Spoločnosť s ručením obmedzeným · Búč · od 2013

predtým KatWik s. r. o.

IČO
47411317
DIČ
2023860949
Sídlo
Búč 423, 946 35 Búč
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FCB Invest, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Búč, v registri od 27. 9. 2013 do 10. 5. 2023. V roku 2022 mala firma tržby 750 € (−95,4 %) a stratu 15 tis. €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Registrácia DPH zrušená
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2022
750 €
Za rok
−95 %
Od 2014
−96 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015×352016+7 %2017−56 %2018−47 %2019−8 %2020−88 %2021−10 %2022−95 %
  • Najlepší rok
    2015, ×35

Ukazovatele 2022

  • ROE
    -20,4 %
    −17,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -10,8 %
    −9,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    46,8 %
    +4,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2022202120202019201820172016201520142013
Tržby750 €16 420 €18 150 €152 007 €165 624 €309 790 €703 509 €659 167 €18 825 €—
Výsledok hospodárenia−15 193 €−2 436 €−5 502 €271 €1 108 €7 877 €80 688 €128 750 €2 377 €—
Aktíva spolu140 300 €155 585 €159 288 €254 877 €217 618 €133 089 €171 341 €228 508 €9 028 €5 000 €
Vlastné imanie74 572 €89 765 €92 201 €97 702 €97 431 €96 324 €88 446 €136 127 €7 377 €5 000 €
Podané23. 3. 202310. 5. 202214. 6. 202131. 5. 202027. 6. 20198. 3. 20184. 3. 201723. 3. 201630. 6. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2023860949
platiteľ od 1. 1. 2015

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Búč 423, 946 35 Búč
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
27. 9. 2013 – 10. 5. 2023
9 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 48476/N
Základné imanie
9 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
KatWik s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Búč.

Predmet činnosti

32 ukončených činností

  • Administratívne služby2013 – 2023
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov2013 – 2023
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)2013 – 2023
  • Kuriérske služby2013 – 2023
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla2013 – 2023
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí2013 – 2023
  • Počítačové služby2013 – 2023
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach2013 – 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 5. 2023 · 10 záznamov

  1. 15. 5. 2023Zrušená registrácia DPH
  2. 10. 5. 2023Zánik
  3. 23. 3. 2023Podaná účtovná závierkaza rok 2022
  4. 30. 5. 2018Presun sídlaBúč 423 Búčpredtým Galvaniho 7/D Bratislava - mestská časť Ružinov
  5. 16. 11. 2017Presun sídlaGalvaniho 7/D Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Seberíniho 1 Bratislava
  6. 27. 2. 2015Zmena obchodného menaFCB Invest, s.r.o.predtým KatWik s. r. o.
  7. 27. 2. 2015Presun sídlaSeberíniho 1 Bratislavapredtým Ružová 182 Galanta
  8. 1. 1. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023860949

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47411317

FCB Invest, s.r.o. – tržby 750 € – IČO 47411317