SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47411384

METALRUSTIC, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dolný Kubín · od 2013

predtým HaKo reklamy, s.r.o.

IČO
47411384
DIČ
2023861026
Sídlo
Odbojárov 1956/3, 026 01 Dolný Kubín
firmy v okolí

KonateľTomáš Macko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

METALRUSTIC, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolný Kubín, v registri od 20. 9. 2013. Vo vedení firmy: Tomáš Macko. V roku 2025 mala firma tržby 15 tis. € a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2120. z 2 493 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
15 tis. €
Za rok
×4,8
020 tis.40 tis.2014—2015+55 %2016−84 %2017+104 %2018+18 %2019+158 %2020−22 %2021+208 %2022+13 %2023−73 %2024−64 %2025×4,8
  • Najlepší rok
    2025, ×4,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    27,2 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,2 %
    +8,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,6 %
    +7,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,1 %
    +2,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby14 669 €3 040 €8 489 €31 567 €27 915 €9 065 €11 644 €4 515 €3 812 €1 870 €11 577 €7 482 €—
Výsledok hospodárenia3 988 €1 472 €−324 €10 607 €5 332 €252 €3 760 €757 €1 387 €−2 700 €5 610 €549 €−1 142 €
Aktíva spolu29 343 €24 537 €22 837 €26 194 €14 040 €7 372 €7 546 €3 274 €2 990 €2 973 €4 344 €4 917 €3 858 €
Vlastné imanie28 148 €24 160 €22 688 €23 012 €12 405 €7 073 €6 821 €3 061 €2 304 €917 €3 617 €4 407 €3 858 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202429. 6. 202330. 6. 202228. 6. 202129. 6. 202021. 6. 201927. 6. 201827. 6. 201721. 3. 201627. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2120. z 2 493 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
640 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Odbojárov 1956/3, 026 01 Dolný Kubín
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 60138/L
Hlavná činnosť
25990 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
HaKo reklamy, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dolný Kubín.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, slamy, šúpolia, prútia, korkuod 2016
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérovod 2016
  • Montáž a demontáž nábytku z hotových dielcovod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252120. z 2 493
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných kovových výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 7. 2016Zmena obchodného menaMETALRUSTIC, s.r.o.predtým HaKo reklamy, s.r.o.
  3. 12. 7. 2016Presun sídlaOdbojárov 1956/3 Dolný Kubínpredtým Okružná 2058/22 Dolný Kubín
  4. 12. 7. 2016Nový spoločníkTomáš Macko, podiel 100 %
  5. 28. 6. 2016Nový člen vedeniaTomáš Macko, konateľ
  6. 20. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných kovových výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47411384

METALRUSTIC, s.r.o. – tržby 15 tis. € – IČO 47411384