SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47412836

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA MB, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Turzovka · od 2013
IČO
47412836
DIČ
2023871069
Sídlo
Turzovka 434, 023 54 Turzovka
firmy v okolí

KonateľMiroslav Budoš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA MB, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Turzovka, v registri od 26. 9. 2013. Vo vedení firmy: Miroslav Budoš. V roku 2025 mala firma tržby 53 tis. € (+43,8 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3284. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
53 tis. €
Za rok
+44 %
Od 2014
−73 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−38 %2016−35 %2017−47 %2018−100 %2019×13,32020−92 %2021×52,42022+132 %2023+260 %2024−58 %2025+44 %
  • Priemerný rast ročne
    −11,3 %
  • Najlepší rok
    2021, ×52,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,0 %
    +26,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    35,2 %
    +57,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,1 %
    +22,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    59,9 %
    −4,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby52 588 €36 572 €86 233 €23 935 €10 316 €197 €2 583 €194 €41 896 €79 075 €122 225 €196 654 €
Výsledok hospodárenia8 949 €−3 600 €34 994 €4 312 €−2 766 €−6 962 €−8 583 €−19 288 €−9 860 €22 792 €−20 526 €−3 648 €
Aktíva spolu63 398 €45 642 €53 830 €22 127 €16 031 €20 861 €21 523 €33 256 €58 757 €48 354 €53 759 €91 523 €
Vlastné imanie25 443 €16 494 €20 094 €−14 900 €−19 212 €−16 446 €−9 484 €−901 €18 386 €28 757 €5 965 €26 491 €
Podané12. 3. 20265. 2. 202524. 3. 202420. 3. 202330. 3. 202229. 3. 202129. 3. 202028. 3. 201927. 3. 201827. 3. 201730. 3. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3284. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023871069
platiteľ od 5. 12. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Turzovka 434, 023 54 Turzovka
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 60215/L
Základné imanie
24 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Turzovka.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Prevádzkovateľ osobnej cestnej dopravyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 11 tis. € · posledná 27. 4. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253284. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 8. 2022Nový spoločníkMiroslav Budoš, podiel 100 %
  3. 5. 12. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023871069
  4. 26. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47412836

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA MB, s.r.o. – tržby 53 tis. € – IČO 47412836