SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47413115

PharmS SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2013
IČO
47413115
DIČ
2023848332
Sídlo
Hlavná 6, 040 01 Košice – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMgr. Alexandra Lénártová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PharmS SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Staré Mesto, v registri od 11. 9. 2013. Vo vedení firmy: Alexandra Lénártová. V roku 2025 mala firma tržby 6 tis. € a stratu 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať13709. z 15 643 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
6 tis. €
Za rok
−36 %
Od 2013
−87 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+276 %2015−31 %2016+2 %2017−15 %2018−9 %2019−29 %2020−41 %2021−17 %2022−83 %2023+135 %2024−26 %2025−36 %
  • Najlepší rok
    2014, +276 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -57,4 %
    −62,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -52,9 %
    −57,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    7,9 %
    +2,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby5 529 €8 670 €11 777 €5 014 €29 029 €35 012 €59 447 €83 618 €92 075 €108 528 €106 564 €155 300 €41 325 €
Výsledok hospodárenia−8 501 €1 115 €678 €756 €2 032 €7 119 €8 828 €−485 €−452 €700 €−6 227 €1 697 €2 539 €
Aktíva spolu16 060 €24 730 €22 824 €22 226 €21 701 €21 897 €16 249 €18 895 €32 902 €55 639 €45 256 €82 548 €95 227 €
Vlastné imanie14 799 €23 301 €22 186 €21 507 €20 751 €18 719 €11 600 €2 772 €3 257 €3 709 €3 009 €9 236 €7 539 €
Podané29. 5. 202619. 3. 202514. 3. 202424. 3. 202327. 6. 202217. 6. 202120. 10. 202024. 6. 201926. 3. 20188. 3. 201711. 3. 20164. 3. 201510. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
13709. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023848332
platiteľ od 2. 10. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 6, 040 01 Košice – Staré Mesto
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 33271/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Administratívne práceod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202513709. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 10. 2019Presun sídlaHlavná 6 Košice - mestská časť Staré Mestopredtým Milosrdenstva 454/26 Košice
  3. 11. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47413115

PharmS SK, s.r.o. – tržby 6 tis. € – IČO 47413115