SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47416980

ELARKO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vechec · od 2013
IČO
47416980
DIČ
2023868627
Sídlo
Hlavná 446/201, 094 12 Vechec
firmy v okolí

KonateľĽubomír Artim

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ELARKO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vechec, v registri od 24. 9. 2013. Vo vedení firmy: Ľubomír Artim. V roku 2025 mala firma tržby 96 tis. € (+29,8 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1267. z 2 869 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
96 tis. €
Za rok
+30 %
Od 2013
+271 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014×8,52015−69 %2016+155 %2017+64 %2018−26 %2019+27 %2020−28 %2021−7 %2022−32 %2023−8 %2024−33 %2025+30 %
  • Najlepší rok
    2014, ×8,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,7 %
    −19,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -2,8 %
    −11,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,5 %
    −10,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,3 %
    −3,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby95 721 €73 722 €110 254 €120 421 €177 292 €191 503 €265 649 €208 742 €283 890 €173 318 €67 947 €218 138 €25 784 €
Výsledok hospodárenia−3 523 €11 311 €20 866 €−2 721 €14 089 €2 654 €13 905 €13 108 €17 150 €7 921 €2 766 €16 167 €1 937 €
Aktíva spolu139 882 €148 409 €136 570 €110 634 €118 565 €113 774 €188 674 €161 327 €154 887 €100 280 €61 627 €97 950 €37 316 €
Vlastné imanie126 931 €129 954 €118 143 €96 777 €98 998 €84 409 €109 755 €136 850 €123 241 €75 591 €52 170 €58 904 €30 237 €
Podané28. 3. 202610. 3. 202519. 3. 202428. 3. 20237. 3. 202217. 3. 202115. 6. 202012. 3. 201926. 3. 201830. 3. 201729. 3. 201626. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1267. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023868627
platiteľ od 5. 11. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 446/201, 094 12 Vechec
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 28759/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vechec.

Záložné práva

2 záznamy v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení do 1000 Vod 2013
  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2013
  • projektovanie a konštrukcia elektrických zariadeníod 2013
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2013
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2013
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 9 tis. € · posledná 23. 2. 2026

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola A.Dubčeka VranovZmluva o dielo—23. 2. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251267. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 10. 2024Záložné právoveriteľ: Všeobecná úverová banka
  3. 19. 1. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodĽubomír Artim
  4. 22. 10. 2022Nový spoločníkĽubomír Artim, podiel 100 %
  5. 9. 8. 2018Zápis konečného užívateľa výhodĽubomír Artim
  6. 28. 7. 2016Záložné právoveriteľ: Consumer Finance Holding
  7. 5. 11. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023868627
  8. 24. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47416980

ELARKO, s.r.o. – tržby 96 tis. € – IČO 47416980