SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47417137

B-MAINT s.r.o. v likvidácii

Zaniknutá 9. 12. 2025Spoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2013

predtým B-MAINT s.r.o.

IČO
47417137
DIČ
2023853656
Sídlo
Fatranská 3, 040 11 Košice
firmy v okolí

LikvidátorIng. Branislav Handžák

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

B-MAINT s.r.o. v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 14. 9. 2013 do 9. 12. 2025. Vo vedení firmy: Branislav Handžák. V roku 2025 mala firma stratu 155 €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Nie je platiteľom DPH
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−155 €
Za rok
strata
−2 tis.02 tis.4 tis.6 tis.2014—2015+139 %2016−57 %2017+16 %2018−91 %2019−34 %2020+81 %2021strata2022—2023+8 %2024+231 %2025strata
  • Stratové roky
    2 z 12
  • Najlepší rok
    2024, +231 %
  • Najslabší rok
    2021, strata 669 €

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -1,1 %
    −5,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,1 %
    −5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,0 %
    −2,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby—3 000 €5 288 €5 422 €5 114 €4 679 €4 807 €4 994 €6 858 €5 474 €7 470 €2 764 €
Výsledok hospodárenia−155 €709 €214 €198 €−669 €213 €118 €179 €2 064 €1 779 €4 135 €1 731 €
Aktíva spolu14 547 €16 255 €15 244 €15 078 €14 895 €15 626 €15 410 €15 281 €15 595 €13 401 €12 258 €7 445 €
Vlastné imanie14 547 €15 897 €15 188 €14 975 €14 777 €15 446 €15 233 €15 114 €14 935 €12 871 €11 092 €6 957 €
Podané28. 11. 202522. 3. 202525. 3. 202416. 3. 202326. 3. 202228. 6. 202130. 5. 202018. 3. 201927. 3. 201827. 3. 201724. 3. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Fatranská 3, 040 11 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
14. 9. 2013 – 9. 12. 2025
12 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 33328/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
27110 Výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
B-MAINT s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

26 ukončených činností · 14. 9. 2013 – 8. 12. 2025

  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 27110), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 12. 2025 · 5 záznamov

  1. 9. 12. 2025Zánik
  2. 28. 11. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 17. 4. 2025Zmena obchodného menaB-MAINT s.r.o. v likvidáciipredtým B-MAINT s.r.o.
  4. 17. 4. 2025Nový člen vedeniaIng. Branislav Handžák, likvidátor
  5. 14. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47417137

B-MAINT s.r.o. v likvidácii – strata 155 € – IČO 47417137