V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Právnická kancelária KAMANCA a spol. s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, v registri od 21. 9. 2013. Vo vedení firmy: Július Kamanca a Robin Kamanca. V roku 2025 mala firma tržby 8 tis. € a zisk 3 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
12 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2022, +288 %
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7 550 € | 7 280 € | 8 320 € | 8 450 € | 2 180 € | 3 500 € | 3 200 € | 3 600 € | — | — | — | 5 350 € |
| Výsledok hospodárenia | 3 249 € | 2 006 € | 616 € | 399 € | 331 € | 263 € | 273 € | 390 € | −480 € | 0 € | — | −480 € |
| Aktíva spolu | 8 610 € | 7 360 € | 5 725 € | 5 470 € | 5 390 € | 5 310 € | 8 670 € | 8 325 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Vlastné imanie | 8 249 € | 7 006 € | 5 616 € | 5 399 € | 5 331 € | 5 263 € | 5 662 € | 5 390 € | 4 520 € | 5 000 € | 5 000 € | 4 520 € |
| Podané | 18. 6. 2026 | 28. 3. 2025 | 20. 6. 2024 | 23. 6. 2023 | 20. 6. 2022 | 29. 6. 2021 | 30. 6. 2020 | 27. 6. 2019 | 21. 6. 2018 | 30. 6. 2017 | 30. 6. 2016 | 30. 6. 2015 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 21. 9. 2013
- 13 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 35170/N
- Základné imanie
- 5 000 €
- Veľkosť
- 1 zamestnanec
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
- Predchádzajúci názov
- Právnická kancelária KAMANCA a spol. s r.o.
Prepojené firmy
Vlastní 23 firiem, ďalších 9 cez osoby
Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom
Firmy prepojené cez osoby
Predmet činnosti
8 zapísaných činností
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2013
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2013
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
- Vedenie účtovníctvaod 2013
- Administratívne službyod 2013
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby
Na tejto adrese
147 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom
Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.
Zobrazených 8 najnovších z 147.
História zmien
Posledná zmena 18. 6. 2026 · 5 záznamov
- 18. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 5. 5. 2025Nový člen vedeniaBc. Robin Kamanca, konateľ
- 14. 2. 2023Nový spoločníkBc. Robin Kamanca, podiel 15 %
- 11. 8. 2018Nový spoločníkMgr. Ing. Július Kamanca, podiel 85 %
- 21. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 18. 6. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47417765