SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47418150

0011 s. r. o.

Zaniknutá 15. 11. 2024Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47418150
DIČ
2023874644
Sídlo
Jelenia 1, 811 05 Bratislava
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

0011 s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 20. 9. 2013 do 15. 11. 2024. V roku 2023 mala firma tržby 340 tis. € (−96,4 %) a stratu 402 tis. €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2023
340 tis. €
Za rok
−96 %
010 mil.20 mil.30 mil.2013—2014×202015+123 %2016+56 %2017×5,92018+206 %2019−57 %2020+60 %2021+221 %2022−56 %2023−96 %
  • Najlepší rok
    2014, ×20

Ukazovatele 2023

  • Marža
    -118,1 %
    −112,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
20232022202120202019201820172016201520142013
Tržby340 464 €9 428 116 €21 503 844 €6 694 391 €4 187 753 €9 816 458 €3 204 046 €538 506 €345 993 €155 351 €7 786 €
Výsledok hospodárenia−402 051 €−546 569 €495 306 €166 341 €84 672 €−39 010 €126 452 €1 563 €−85 354 €−56 779 €−14 239 €
Aktíva spolu1 350 €566 402 €1 260 537 €735 747 €528 731 €393 300 €159 766 €42 433 €57 794 €55 961 €14 275 €
Vlastné imanie−376 829 €136 902 €683 471 €188 165 €21 823 €−62 848 €−23 838 €−150 289 €−151 852 €−66 018 €−9 239 €
Podané7. 3. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202128. 10. 20201. 7. 201929. 6. 201829. 3. 201728. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2023874644
platiteľ od 18. 4. 2018

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jelenia 1, 811 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
20. 9. 2013 – 15. 11. 2024
11 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 92134/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Insolvenčné konania

1 konanie v registri IS REPLIK

Konkurzzastavené 26. 7. 2024
Spisová značka
21K/19/2024
Súd
Mestský súd Bratislava III
Začiatok
16. 5. 2024
Správca
1st restructuring, k. s.
Sudca
Mgr. Ing. Daniela Bednáriková
Navrhovateľ
0011 s. r. o.
Značka správcu
S1797
Posledná udalosť
9. 9. 2024
Dôvod ukončenia
pre nedostatok majetku
Konkurzy a reštrukturalizácie
Prehľad všetkých firiem v konkurze a reštrukturalizácii.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Predmet činnosti

11 ukončených činností

  • Fotografické služby2013 – 2024
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)2013 – 2024
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí2013 – 2024
  • Počítačové služby2013 – 2024
  • Prieskum trhu a verejnej mienky2013 – 2024
  • Reklamné a marketingové služby2013 – 2024
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov2013 – 2024
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu2013 – 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

32 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 32.

História zmien

Posledná zmena 23. 11. 2024 · 7 záznamov

  1. 23. 11. 2024Zrušená registrácia DPH
  2. 15. 11. 2024Zánik
  3. 26. 7. 2024Konkurz: zastavenie21K/19/2024
  4. 16. 5. 2024Konkurz: začiatok21K/19/2024, Mestský súd Bratislava III
  5. 7. 3. 2024Podaná účtovná závierkaza rok 2023
  6. 18. 4. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2023874644
  7. 20. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47418150

0011 s. r. o. – tržby 340 tis. € – IČO 47418150