SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47418753

Real Music House, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47418753
DIČ
2023894004
Sídlo
Lazaretská 30, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMgr. Róbert Pospiš+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Real Music House, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 8. 10. 2013. Vo vedení firmy: Róbert Pospiš a Martin Sillay. V roku 2025 mala firma tržby 132 tis. € (+56,3 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať158. z 1 285 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
132 tis. €
Za rok
+56 %
Od 2016
+173 %
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017+89 %2018+25 %2019−70 %2020+105 %2021+80 %2022−43 %2023−23 %2024+52 %2025+56 %
  • Najlepší rok
    2020, +105 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,2 %
    −0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,6 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,6 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    61,4 %
    +2,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby132 469 €84 738 €55 605 €72 291 €127 289 €70 856 €34 557 €114 961 €92 028 €48 602 €——
Výsledok hospodárenia2 944 €2 407 €38 €1 595 €11 454 €631 €−1 668 €1 183 €7 749 €786 €8 148 €2 183 €
Aktíva spolu114 763 €101 694 €100 888 €91 471 €116 836 €140 227 €115 013 €86 329 €52 941 €44 591 €21 128 €8 420 €
Vlastné imanie44 282 €41 338 €38 931 €38 893 €37 298 €25 844 €23 534 €25 201 €24 019 €16 270 €15 486 €7 338 €
Podané30. 6. 202627. 6. 202525. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202130. 10. 202018. 6. 20199. 5. 201816. 6. 201730. 6. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
158. z 1 285 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lazaretská 30, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 92793/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
59120 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Organizovanie kultúrnych, kurzov, školení a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2013
  • Vydavateľská činnosťod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov údržba, servis a inštalácia počítačových sietí a softwaru poradenská činnosť k technickému vybaveniu počítačovod 2013
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
195 zmlúv
spolu 605 tis. € · posledná 16. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Fond na podporu umeniaZmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 26-131-0467530 tis. €16. 9. 2026
  • Fond na podporu kultury narodnostnych mensinZmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 26-410-016814 tis. €10. 8. 2026
  • Fond na podporu umeniaZmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 26-830-038603 tis. €4. 8. 2026
  • Fond na podporu umeniaZmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 26-720-018129 tis. €22. 7. 2026
  • Vysoká škola múzických umení, Hudobná a tanečná fakultaZmluva o spolupráci pri zhotovení zvukového záznamu hudobného diela2 tis. €18. 2. 2026
  • Hudobný fondZmluva o poskytnutí grantu300 €24. 11. 2025
  • Hudobný fondZmluva o poskytnutí grantu400 €24. 11. 2025
  • Vysoká škola múzických umeníZmluva o spolupráci pri zhotovení hudobného diela4 tis. €19. 11. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 59120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025158. z 1 285
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 8. 2018Presun sídlaLazaretská 30 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Ovručská 1666/2 Bratislava-Nové Mesto
  3. 8. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47418753

Real Music House, s.r.o. – tržby 132 tis. € – IČO 47418753