SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47420316

Plastové Nádrže s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Beluša · od 2013
IČO
47420316
DIČ
2023885501
Sídlo
Hloža 1572, 018 61 Beluša
firmy v okolí

KonateľMilan Zacko+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Plastové Nádrže s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Beluša, v registri od 8. 10. 2013. Vo vedení firmy: Milan Zacko a Maroš Zacko. V roku 2025 mala firma tržby 834 tis. € (+11,5 %) a zisk 86 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať27. z 203 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
834 tis. €
Za rok
+11 %
Od 2013
+3404 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+280 %2015+43 %2016+77 %2017+3 %2018+13 %2019+13 %2020+36 %2021+38 %2022+30 %2023−9 %2024+12 %2025+11 %
  • Najlepší rok
    2014, +280 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,3 %
    −5,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,3 %
    −5,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    18,9 %
    −5,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    25,2 %
    +5,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby833 761 €748 036 €668 837 €735 622 €565 889 €409 887 €301 709 €266 360 €234 733 €227 942 €129 099 €90 497 €23 794 €
Výsledok hospodárenia85 550 €115 016 €88 007 €124 145 €22 288 €3 870 €−1 398 €2 578 €7 079 €10 420 €−7 006 €−23 018 €265 €
Aktíva spolu452 917 €470 922 €339 847 €276 865 €152 459 €83 096 €67 535 €56 416 €60 587 €50 026 €46 325 €36 163 €8 446 €
Vlastné imanie338 650 €377 245 €262 229 €174 222 €50 077 €27 790 €23 920 €25 318 €22 741 €15 661 €−24 759 €−17 753 €5 265 €
Podané26. 2. 20265. 3. 20251. 3. 20249. 3. 202323. 3. 202213. 5. 202125. 6. 20207. 6. 201918. 6. 201812. 5. 20172. 6. 201627. 5. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
27. z 203 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023885501
platiteľ od 1. 7. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hloža 1572, 018 61 Beluša
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 29079/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
22190 Výroba ostatných výrobkov z gumy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Beluša.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2024
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných výrobkov z gumy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 18 tis. € · posledná 21. 2. 2024

Posledné zmluvy

  • Stredná priemyselná škola stavebná Emila Belluša, Staničná 4, TrenčínZmluva o dielo18 tis. €21. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 22190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202527. z 203
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných výrobkov z gumy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 9. 2023Nový spoločníkMilan Zacko, podiel 50 %
  3. 1. 7. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023885501
  4. 8. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných výrobkov z gumy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47420316

Plastové Nádrže s.r.o. – tržby 834 tis. € – IČO 47420316