SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47420910

el-Sol, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľké Zálužie · od 2013
IČO
47420910
DIČ
2023863468
Sídlo
Cintorínska 375/0, 951 35 Veľké Zálužie
firmy v okolí

KonateľIng. Artur Marek Pawlik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

el-Sol, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľké Zálužie, v registri od 21. 9. 2013. Vo vedení firmy: Artur Marek Pawlik. V roku 2024 mala firma tržby 22 tis. € a stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať251. z 333 v odvetví
2/4

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
22 tis. €
Za rok
×16,5
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2019×167,22020+104 %2021−60 %2022−45 %2023−99 %2024×16,5
  • Najlepší rok
    2019, ×167,2

Ukazovatele 2024

  • Marža
    -20,9 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -27,1 %
    +14,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    279,2 %
    +101,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby21 721 €1 320 €120 139 €217 765 €545 066 €266 753 €—————1 595 €
Výsledok hospodárenia−4 534 €−13 424 €−9 982 €−20 701 €−16 921 €−29 019 €3 919 €37 438 €77 918 €11 217 €−2 109 €−2 169 €
Aktíva spolu16 710 €32 603 €50 716 €117 518 €169 024 €289 209 €168 516 €46 345 €106 519 €49 307 €23 183 €5 500 €
Vlastné imanie−29 952 €−25 418 €−11 994 €−2 012 €18 689 €35 610 €70 190 €37 438 €77 918 €16 217 €722 €2 831 €
Podané27. 6. 20254. 6. 202430. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202131. 10. 202019. 6. 20192. 7. 20181. 7. 201730. 6. 20161. 7. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
251. z 333 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023863468
platiteľ od 21. 2. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cintorínska 375/0, 951 35 Veľké Zálužie
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 35171/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľké Zálužie.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2024251. z 333
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 1. 3. 2026Zrušená registrácia DPH
  2. 27. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  3. 19. 12. 2015Nový spoločníkMgr. Katarzyna Krystyna Oleksyk-Pawlik, podiel 50 %
  4. 19. 12. 2015Nový spoločníkIng. Artur Marek Pawlik, podiel 50 %
  5. 8. 12. 2015Nový člen vedeniaIng. Artur Marek Pawlik, konateľ
  6. 21. 2. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023863468
  7. 21. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47420910

el-Sol, s.r.o. – tržby 22 tis. € – IČO 47420910