SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47422378

Multiconception, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47422378
DIČ
2023854888
Sídlo
Landererova 8, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Ján Kaššaj+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Multiconception, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 18. 9. 2013. Vo vedení firmy: Ján Kaššaj a Ján Kaššaj. V roku 2025 mala firma tržby 98 tis. € (+2,2 %) a zisk 38 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať661. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
98 tis. €
Za rok
+2 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015×4,82016+24 %2017+33 %2018+34 %2019+16 %2020+20 %2021+6 %2022−4 %2023+8 %2024−13 %2025+2 %
  • Najlepší rok
    2015, ×4,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    39,2 %
    +23,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,8 %
    +6,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,8 %
    +6,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,4 %
    +0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby98 193 €96 056 €110 250 €102 259 €105 993 €99 951 €83 171 €71 588 €53 335 €40 030 €32 330 €6 724 €
Výsledok hospodárenia38 449 €14 810 €34 193 €42 013 €48 928 €67 507 €51 889 €43 718 €8 815 €6 711 €−4 077 €−2 933 €
Aktíva spolu356 350 €316 953 €303 093 €310 804 €226 251 €177 331 €112 449 €67 281 €26 551 €7 535 €4 594 €4 682 €
Vlastné imanie354 817 €316 367 €301 558 €267 365 €225 352 €176 424 €108 917 €57 027 €13 308 €4 493 €−2 218 €1 858 €
Podané28. 6. 202629. 6. 20251. 7. 202429. 6. 202329. 6. 202228. 6. 202121. 10. 202027. 6. 201930. 6. 201821. 6. 201729. 6. 201617. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
661. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023854888
platiteľ od 1. 3. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Landererova 8, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 92045/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

Vlastní 2 firmy

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Odevná výrobaod 2013
  • Faktoring a forfaitingod 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Administratívne službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 20 tis. € · posledná 12. 9. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025661. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

285 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 285.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 7. 2023Presun sídlaLandererova 8 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Šándorova 3199/5 Bratislava-Ružinov
  3. 1. 3. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2023854888
  4. 21. 11. 2014Nový člen vedeniaIng. Ján Kaššaj, konateľ
  5. 24. 7. 2014Nový spoločníkIng. Ján Kaššaj, podiel 60 %
  6. 24. 7. 2014Nový spoločníkIng. Jana Kaššajová, podiel 40 %
  7. 18. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47422378

Multiconception, s.r.o. – tržby 98 tis. € – IČO 47422378