SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47422874

VIOLETA AG s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Mesto nad Váhom · od 2013
IČO
47422874
DIČ
2023861180
Sídlo
Štúrova 19, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
firmy v okolí

KonateľMartina Majerníková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VIOLETA AG s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, v registri od 24. 9. 2013. Vo vedení firmy: Martina Majerníková. V roku 2025 mala firma tržby 235 tis. € (+42,5 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať871. z 3 412 v odvetví
2/4

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
235 tis. €
Za rok
+43 %
Od 2014
+187 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−6 %2016+106 %2017+12 %2018+40 %2019−13 %2020−10 %2021−21 %2022+32 %2023−24 %2024+7 %2025+43 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,1 %
  • Najlepší rok
    2016, +106 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,2 %
    +4,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,8 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    38,9 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby235 254 €165 077 €154 903 €203 719 €154 253 €194 333 €216 385 €250 079 €179 092 €159 585 €77 307 €81 976 €—
Výsledok hospodárenia5 084 €−3 010 €−35 790 €−11 526 €−3 896 €−206 €−21 235 €82 €−903 €3 293 €−29 533 €6 733 €—
Aktíva spolu34 429 €5 210 €31 824 €20 956 €26 592 €30 990 €36 097 €65 592 €37 061 €37 242 €8 574 €23 537 €5 000 €
Vlastné imanie21 032 €−21 919 €−30 378 €−36 448 €−24 923 €−21 027 €−20 821 €414 €−342 €561 €−3 444 €11 733 €5 000 €
Podané29. 8. 202611. 8. 202516. 12. 202419. 11. 202414. 11. 20242. 2. 202225. 6. 202011. 6. 20198. 3. 201828. 3. 201723. 3. 201622. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
871. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023861180
platiteľ od 1. 11. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štúrova 19, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 28906/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025871. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 8. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 8. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023861180
  3. 18. 3. 2014Nový spoločníkMartina Majerníková, podiel 70 %
  4. 18. 3. 2014Nový spoločníkDevat Agušaj, podiel 30 %
  5. 24. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47422874

VIOLETA AG s.r.o. – tržby 235 tis. € – IČO 47422874