SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47425008

DM stavby, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2013
IČO
47425008
DIČ
2023869463
Sídlo
Dilongova 12758/84A, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľMartin Semko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DM stavby, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 26. 9. 2013. Vo vedení firmy: Martin Semko. V roku 2025 mala firma tržby 440 tis. € (−7,7 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať604. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
440 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2015
+2584 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2015—2018×5,32019−3 %2020−9 %2021+127 %2022+120 %2023+6 %2024+19 %2025−8 %
  • Najlepší rok
    2018, ×5,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,5 %
    −1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,9 %
    −11,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,9 %
    −5,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,4 %
    +16,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby440 391 €477 209 €400 711 €379 109 €172 421 €76 075 €83 375 €86 375 €——16 406 €——
Výsledok hospodárenia6 407 €11 879 €5 209 €281 €5 502 €594 €574 €−750 €1 642 €1 728 €1 704 €−566 €−287 €
Aktíva spolu334 178 €156 032 €111 987 €190 525 €99 893 €55 931 €34 477 €38 026 €18 507 €17 848 €8 719 €4 627 €4 715 €
Vlastné imanie58 918 €52 511 €20 632 €15 423 €15 142 €9 639 €9 045 €8 471 €9 222 €7 579 €5 851 €4 147 €4 713 €
Podané30. 3. 20267. 3. 202518. 3. 202416. 6. 202329. 1. 202215. 6. 202114. 5. 20201. 5. 201913. 3. 201815. 3. 201716. 3. 201617. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
604. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023869463
platiteľ od 1. 7. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dilongova 12758/84A, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 28790/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Čistenie kanalizačných systémovod 2013
  • Sťahovacie službyod 2013
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2013
  • Diagnostika kanalizačných potrubíod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025604. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 3. 2023Nový spoločníkMartin Semko, podiel 100 %
  3. 1. 7. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2023869463
  4. 26. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47425008

DM stavby, s. r. o. – tržby 440 tis. € – IČO 47425008