SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47428449

MegaLan Consulting s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · od 2013
IČO
47428449
DIČ
2023871938
Sídlo
M. R. Štefánika 58, 960 01 Zvolen
firmy v okolí

KonateľLukáš Vargovský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MegaLan Consulting s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, v registri od 26. 9. 2013. Vo vedení firmy: Lukáš Vargovský. V roku 2025 mala firma tržby 527 tis. € (+20,9 %) a zisk 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať117. z 526 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
527 tis. €
Za rok
+21 %
Od 2014
+2421 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015+158 %2016+69 %2017+95 %2018−5 %2019+25 %2020+83 %2021+16 %2022+34 %2023+100 %2024−63 %2025+21 %
  • Najlepší rok
    2015, +158 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,7 %
    +1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,1 %
    +3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,5 %
    +1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    65,6 %
    −0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby526 619 €435 481 €1 191 682 €595 679 €445 781 €385 113 €210 826 €168 786 €177 776 €91 120 €53 954 €20 890 €—
Výsledok hospodárenia14 230 €7 460 €12 097 €34 259 €38 910 €48 427 €7 192 €9 071 €10 878 €7 596 €4 555 €1 586 €−245 €
Aktíva spolu579 636 €540 991 €705 511 €699 618 €558 054 €332 359 €253 685 €59 828 €71 818 €37 239 €25 854 €11 779 €4 816 €
Vlastné imanie199 648 €185 417 €177 957 €165 860 €131 601 €94 062 €45 635 €38 443 €29 372 €18 493 €10 897 €6 341 €4 755 €
Podané2. 6. 202627. 3. 202527. 3. 20243. 3. 202317. 6. 202226. 5. 202118. 6. 202030. 5. 201930. 5. 201826. 6. 201728. 4. 201626. 6. 201530. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
117. z 526 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023871938
platiteľ od 8. 7. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
M. R. Štefánika 58, 960 01 Zvolen
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 25015/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4321 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zvolen.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Vydavateľská činnosťod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
21 zmlúv
spolu 1,3 mil. € · posledná 9. 10. 2024

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4321), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025117. z 526
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 10. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 10. 2026Nový spoločníkLukáš Vargovský, podiel 100 %
  2. 28. 10. 2026Nový člen vedeniaLukáš Vargovský, konateľ
  3. 2. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 9. 4. 2019Zápis konečného užívateľa výhodLukáš Vargovský
  5. 8. 7. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023871938
  6. 26. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47428449

MegaLan Consulting s.r.o. – tržby 527 tis. € – IČO 47428449