SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47428465

KS INVEST, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2013
IČO
47428465
DIČ
2023883147
Sídlo
Nám. sv. Anny 7269/20A, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľIng. Juraj Košťál

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KS INVEST, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 9. 10. 2013. Vo vedení firmy: Juraj Košťál. V roku 2025 mala firma stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−1 tis. €
Za rok
strata
−5 tis.05 tis.10 tis.2014—2015strata2016strata2017strata2018—2019strata2020strata2021—2022strata2023strata2024—2025strata
  • Stratové roky
    8 z 12
  • Najlepší rok
    2019, strata
  • Najslabší rok
    2015, strata 1 tis. €
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby—2 500 €—————7 000 €———12 030 €
Výsledok hospodárenia−1 028 €1 954 €−103 €−71 €0 €−93 €−53 €6 460 €−492 €−528 €−1 222 €499 €
Aktíva spolu9 665 €10 692 €8 398 €8 501 €8 572 €8 572 €8 665 €10 197 €3 736 €4 229 €4 757 €5 979 €
Vlastné imanie9 325 €10 352 €8 398 €8 501 €8 572 €8 572 €8 665 €9 717 €3 256 €3 749 €4 277 €5 499 €
Podané9. 2. 202627. 6. 202529. 6. 202427. 6. 202312. 3. 202428. 6. 20218. 10. 20201. 7. 201922. 11. 201829. 3. 201731. 3. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nám. sv. Anny 7269/20A, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 56686/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených prenájmomod 2013
  • reklamné a marketingové službyod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2025
  • S – Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických, O – Oprava vyhradených technických zariadení elektrických v rozsahu: OU – oprava a údržba R – rekonštrukcia, M – montáž do funkčného celku na mieste budúcej prevádzky v rozsahu: EZ – technické zariadenie elektrické s napätím do 1000 V vrátane bleskozvoduod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 9. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 11. 2025Presun sídlaNám. sv. Anny 7269/20A Trenčínpredtým Námestie sv. Anny 7269/20A Trenčín
  3. 10. 10. 2025Presun sídlaNámestie sv. Anny 7269/20A Trenčínpredtým Obežná 8563/2 Žilina
  4. 10. 10. 2025Nový spoločníkIng. Juraj Košťál, podiel 100 %
  5. 19. 7. 2021Nový člen vedeniaIng. Juraj Košťál, konateľ
  6. 7. 5. 2014Presun sídlaObežná 8563/2 Žilinapredtým Rakové 32/97 Žilina - Trnové
  7. 9. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47428465

KS INVEST, s.r.o. – strata 1 tis. € – IČO 47428465