SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47428732

Deneb.sk s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bzince pod Javorinou · od 2013
IČO
47428732
DIČ
2023883092
Sídlo
Bzince pod Javorinou 580, 916 11 Bzince pod Javorinou
firmy v okolí

KonateľMgr. Michal Klempa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Deneb.sk s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bzince pod Javorinou, v registri od 3. 10. 2013. Vo vedení firmy: Michal Klempa. V roku 2025 mala firma tržby 42 tis. € a zisk 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať7948. z 15 641 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
42 tis. €
Za rok
×5,3
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015+198 %2016×9,42017+11 %2018−51 %2019+53 %2020−64 %2021−69 %2022−91 %2024×16,12025×5,3
  • Najlepší rok
    2024, ×16,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    55,3 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    84,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    53,5 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    36,5 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby41 942 €7 950 €—495 €5 405 €17 609 €48 517 €31 681 €65 083 €58 767 €6 250 €2 100 €—
Výsledok hospodárenia23 191 €2 234 €−2 083 €−1 158 €−2 633 €1 944 €942 €−6 408 €−4 763 €24 241 €3 851 €1 590 €−296 €
Aktíva spolu43 331 €7 718 €2 644 €4 910 €24 205 €26 917 €26 431 €25 190 €31 074 €44 205 €11 655 €6 774 €4 704 €
Vlastné imanie27 531 €4 340 €2 106 €4 189 €23 468 €26 101 €24 157 €23 216 €29 624 €34 386 €10 145 €6 294 €4 704 €
Podané29. 3. 202615. 3. 202510. 3. 202430. 3. 20238. 3. 202225. 3. 20213. 3. 202027. 3. 201919. 3. 201818. 3. 20178. 3. 201622. 3. 201512. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
7948. z 15 641 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023883092
platiteľ od 10. 2. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bzince pod Javorinou 580, 916 11 Bzince pod Javorinou
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 29005/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bzince pod Javorinou.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 2024
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20257948. z 15 641
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 2. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023883092
  3. 3. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47428732

Deneb.sk s.r.o. – tržby 42 tis. € – IČO 47428732