SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47430451

SEVEN s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trstice · od 2013

predtým KA STAV&HOLDING, s.r.o.

IČO
47430451
DIČ
2023914090
Sídlo
925 42 Trstice
firmy v okolí

KonateľBc. Attila Kurucz

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SEVEN s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trstice, v registri od 25. 9. 2013. Vo vedení firmy: Attila Kurucz. V roku 2025 mala firma tržby 488 tis. € (−36,2 %) a stratu 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať506. z 3 304 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
488 tis. €
Za rok
−36 %
Od 2015
+1181 %
0500 tis.1 mil.2015—2016+276 %2017+82 %2018−64 %2019+49 %2020+29 %2021+116 %2022−40 %2023+110 %2024+56 %2025−36 %
  • Najlepší rok
    2016, +276 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -5,3 %
    −5,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -3,9 %
    −3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    98,8 %
    +1,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby488 230 €765 329 €489 822 €232 842 €389 834 €180 837 €140 656 €94 103 €261 213 €143 269 €38 115 €——
Výsledok hospodárenia−25 664 €−1 315 €1 443 €523 €4 014 €3 282 €2 250 €2 013 €−24 963 €61 €2 160 €−540 €5 €
Aktíva spolu658 445 €575 344 €381 784 €291 913 €300 728 €106 860 €61 767 €27 636 €106 818 €67 233 €12 431 €4 945 €5 005 €
Vlastné imanie8 171 €13 834 €10 322 €8 879 €8 356 €−10 832 €−14 113 €−16 363 €1 625 €6 588 €6 625 €4 465 €5 005 €
Podané31. 3. 202627. 2. 202521. 5. 202414. 6. 202311. 4. 202216. 4. 202120. 3. 202014. 4. 201911. 6. 201810. 6. 20172. 5. 201631. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
506. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
0 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023914090
platiteľ od 1. 5. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
925 42 Trstice
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 32627/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
KA STAV&HOLDING, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trstice.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 1 € · posledná 25. 7. 2024

Posledné zmluvy

  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.Zmluva o budúcej kúpnej zmluve1 €25. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025506. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 11. 2023Zápis konečného užívateľa výhodBc. Attila Kurucz
  3. 31. 10. 2019Zmena obchodného menaSEVEN s.r.o.predtým KA STAV&HOLDING, s.r.o.
  4. 31. 10. 2019Presun sídla1294 Trsticepredtým 1064 Trstice
  5. 31. 10. 2019Nový spoločníkBc. Attila Kurucz, podiel 100 %
  6. 1. 5. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023914090
  7. 25. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47430451

SEVEN s.r.o. – tržby 488 tis. € – IČO 47430451