SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47433680

IKONIKA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senica · od 2013

predtým VINTAGE Group s.r.o.

IČO
47433680
DIČ
2023886942
Sídlo
Kolónia 574/36, 905 01 Senica
firmy v okolí

KonateľBc. Peter Lukáč+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IKONIKA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senica, v registri od 4. 10. 2013. Vo vedení firmy: Peter Lukáč a Juliana Gažová. V roku 2025 mala firma tržby 13 tis. € (+22,6 %) a zisk 900 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať980. z 1 245 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
13 tis. €
Za rok
+23 %
Od 2017
+18 %
05 tis.10 tis.15 tis.2017—2024−4 %2025+23 %
  • Najlepší rok
    2025, +23 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,8 %
    +15,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152013
Tržby13 290 €10 840 €——————11 246 €———
Výsledok hospodárenia900 €−935 €−4 737 €−1 200 €−929 €−813 €−968 €−979 €8 770 €−480 €−480 €−282 €
Aktíva spolu4 028 €3 498 €3 697 €8 417 €9 556 €9 985 €11 738 €12 691 €13 654 €3 758 €4 238 €4 718 €
Vlastné imanie1 408 €508 €1 443 €6 181 €7 381 €8 310 €10 101 €11 069 €12 048 €3 278 €3 758 €4 718 €
Podané12. 6. 202628. 5. 202510. 4. 202429. 5. 202325. 4. 202225. 3. 202128. 2. 202020. 2. 201925. 6. 201828. 6. 201716. 6. 201625. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
980. z 1 245 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023886942
platiteľ od 22. 5. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kolónia 574/36, 905 01 Senica
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 32766/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
55200 Turistické a iné krátkodobé ubytovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
VINTAGE Group s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senica.

Predmet činnosti

35 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2013
  • Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z drevaod 2013
  • Výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korkuod 2013
  • Výroba bižutérie a suvenírovod 2013
  • Výroba hračiek a hierod 2013
  • Výroba matracovod 2013
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2013
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Turistické a iné krátkodobé ubytovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 55200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025980. z 1 245
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (turistické a iné krátkodobé ubytovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 12. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 5. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2023886942
  3. 17. 2. 2023Nový spoločníkBc. Peter Lukáč, podiel 34 %
  4. 17. 2. 2023Nový spoločníkIng. Juliana Gažová, podiel 34 %
  5. 16. 3. 2021Zmena obchodného menaIKONIKA s.r.o.predtým VINTAGE Group s.r.o.
  6. 16. 3. 2021Presun sídlaKolónia 574/36 Senicapredtým Červenej armády 20 Jablonica
  7. 4. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia turistické a iné krátkodobé ubytovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47433680

IKONIKA s.r.o. – tržby 13 tis. € – IČO 47433680