SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47435267

TAMAR s. r. o. v likvidácii

Zaniknutá 25. 11. 2025Spoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2013

predtým TAMAR s. r. o.

IČO
47435267
DIČ
2023862280
Sídlo
Veľká okružná 54, 010 01 Žilina
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TAMAR s. r. o. v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 21. 9. 2013 do 25. 11. 2025. V roku 2025 mala firma zisk 0 €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Registrácia zrušená 1. 5. 2024
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
0 €
Za rok
—
Od 2013
−100 %
050 tis.100 tis.2013—2014×4,82015+16 %2016−2 %2017−13 %2018−4 %2019−63 %2021−96 %2022−100 %2025—
  • Najlepší rok
    2014, ×4,8
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby0 €——0 €980 €—26 425 €70 526 €73 472 €84 738 €86 526 €74 537 €15 626 €
Výsledok hospodárenia0 €−443 €−30 €−170 €950 €−101 €−7 476 €−7 048 €−14 289 €−13 167 €−5 270 €−5 114 €−3 360 €
Aktíva spolu5 206 €5 206 €5 649 €5 679 €5 879 €4 899 €6 947 €10 978 €11 029 €15 844 €29 173 €32 750 €12 966 €
Vlastné imanie5 206 €5 206 €5 649 €5 679 €5 849 €4 899 €−2 476 €−43 247 €−36 199 €−21 910 €−8 744 €−3 474 €1 640 €
Podané18. 11. 202515. 2. 202531. 3. 202425. 4. 202310. 6. 202214. 6. 20211. 11. 202029. 3. 20192. 7. 201830. 6. 201731. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2023862280
platiteľ od 17. 10. 2014

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Veľká okružná 54, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
21. 9. 2013 – 25. 11. 2025
12 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 60148/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
52100 Skladovanie a uskladňovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
TAMAR s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

30 ukončených činností · 21. 9. 2013 – 24. 11. 2025

  • Administratívne služby
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Donášková služba
  • Faktoring a forfaiting
  • Finančný leasing
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Skladovanie a uskladňovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 52100), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 11. 2025 · 6 záznamov

  1. 25. 11. 2025Zánik
  2. 18. 11. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 20. 11. 2024Zmena obchodného menaTAMAR s. r. o. v likvidáciipredtým TAMAR s. r. o.
  4. 1. 5. 2024Zrušená registrácia DPH
  5. 17. 10. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023862280
  6. 21. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia skladovanie a uskladňovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47435267

TAMAR s. r. o. v likvidácii – IČO 47435267