SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47435631

Pizza Pub s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dobšiná · od 2013
IČO
47435631
DIČ
2023876921
Sídlo
Hronská 454, 049 25 Dobšiná
firmy v okolí

KonateľDenisa Ferková

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pizza Pub s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dobšiná, v registri od 2. 10. 2013. Vo vedení firmy: Denisa Ferková. V roku 2025 mala firma tržby 45 tis. € (−15,0 %) a stratu 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať889. z 1 275 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
45 tis. €
Za rok
−15 %
025 tis.50 tis.75 tis.2013—2014×6,92015−0 %2016+5 %2017+1 %2018−26 %2019−35 %2020−7 %2021−14 %2022+80 %2023+160 %2024−24 %2025−15 %
  • Najlepší rok
    2014, ×6,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -34,6 %
    −24,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby45 037 €53 004 €69 621 €26 822 €14 941 €17 357 €18 740 €28 719 €38 900 €38 475 €36 567 €36 700 €5 288 €
Výsledok hospodárenia−15 590 €−5 381 €−154 €−16 394 €27 €−357 €−1 629 €318 €1 505 €1 720 €−262 €−592 €−644 €
Aktíva spolu8 596 €6 923 €12 041 €15 284 €6 322 €6 302 €6 783 €8 748 €8 833 €7 697 €6 393 €5 049 €5 107 €
Vlastné imanie−31 043 €−15 453 €−10 226 €−10 072 €6 322 €6 295 €6 652 €8 281 €7 963 €6 458 €4 738 €4 408 €4 356 €
Podané27. 6. 202624. 6. 202512. 6. 202428. 6. 202330. 5. 202214. 6. 20212. 11. 202031. 3. 201929. 6. 201828. 6. 201729. 4. 201629. 4. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
889. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023876921
platiteľ od 1. 8. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hronská 454, 049 25 Dobšiná
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 33583/V
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dobšiná.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4od 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 12 tis. € · posledná 28. 7. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025889. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2023876921
  3. 26. 4. 2022Nový spoločníkDenisa Ferková, podiel 100 %
  4. 11. 4. 2022Nový člen vedeniaDenisa Ferková, konateľ
  5. 2. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47435631

Pizza Pub s.r.o. – tržby 45 tis. € – IČO 47435631