SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47435780

KAVET Production, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013

predtým Softvér a systémy s. r. o.

IČO
47435780
DIČ
2023875931
Sídlo
Baníkova 473/4, 841 04 Bratislava – Karlova Ves
firmy v okolí

KonateľMgr. art. Samuel Šebok

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KAVET Production, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves, v registri od 27. 9. 2013. Vo vedení firmy: art. Samuel Šebok. V roku 2025 mala firma tržby 99 tis. € (+613,4 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať807. z 4 283 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
99 tis. €
Za rok
×7,1
Od 2013
+683 %
050 tis.100 tis.2013—2014×4,32015−1 %2016−25 %2017−41 %2018−18 %2019−100 %2024—2025×7,1
  • Najlepší rok
    2025, ×7,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,2 %
    −41,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    65,8 %
    +6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    23,8 %
    −26,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    63,8 %
    +47,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby99 211 €13 907 €————0 €20 046 €24 310 €40 999 €54 508 €55 046 €12 669 €
Výsledok hospodárenia16 084 €7 996 €0 €0 €0 €0 €−135 €14 234 €17 908 €31 154 €39 856 €39 505 €9 435 €
Aktíva spolu67 470 €16 015 €5 365 €5 365 €5 365 €5 365 €5 365 €37 655 €54 599 €36 691 €45 461 €55 099 €17 277 €
Vlastné imanie24 428 €13 361 €5 365 €5 365 €5 365 €5 365 €5 365 €37 642 €54 562 €36 654 €45 328 €44 977 €14 435 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202519. 3. 202420. 3. 202325. 3. 202224. 3. 202113. 5. 202026. 3. 201927. 3. 201829. 3. 201712. 3. 201630. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
807. z 4 283 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023875931
platiteľ od 29. 9. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Baníkova 473/4, 841 04 Bratislava – Karlova Ves
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 182640/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Softvér a systémy s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť

  • Počítačové službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025807. z 4 283
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 9. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2023875931
  3. 23. 10. 2024Zmena obchodného menaKAVET Production, s.r.o.predtým Softvér a systémy s. r. o.
  4. 23. 10. 2024Presun sídlaBaníkova 473/4 Bratislava - mestská časť Karlova Vespredtým Alexandra Rudnaya 2287/41 Žilina
  5. 23. 10. 2024Nový spoločníkMgr. art. Samuel Šebok, podiel 100 %
  6. 4. 10. 2024Nový člen vedeniaMgr. art. Samuel Šebok, konateľ
  7. 27. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47435780

KAVET Production, s.r.o. – tržby 99 tis. € – IČO 47435780