SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47445718

Akože s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47445718
DIČ
2023886766
Sídlo
Jakubovo námestie 10, 811 09 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr.Art. Zuzana Porubjaková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Akože s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 3. 10. 2013. Vo vedení firmy: Mgr.Art. Zuzana Porubjaková. V roku 2025 mala firma tržby 67 tis. € (+36,4 %) a zisk 27 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať352. z 1 284 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
67 tis. €
Za rok
+36 %
Od 2013
+149 %
025 tis.50 tis.75 tis.2013—2014+79 %2015−36 %2016−4 %2017+152 %2018−18 %2019−5 %2020−55 %2021+176 %2022−17 %2023+19 %2024−30 %2025+36 %
  • Najlepší rok
    2021, +176 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    41,0 %
    −1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    20,0 %
    +1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,4 %
    +3,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,9 %
    −12,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby66 939 €49 084 €70 040 €58 914 €71 355 €25 857 €57 790 €61 038 €74 675 €29 681 €30 881 €48 232 €26 934 €
Výsledok hospodárenia27 454 €20 810 €6 657 €7 987 €12 851 €4 163 €12 081 €10 387 €10 971 €10 349 €8 264 €8 656 €−6 222 €
Aktíva spolu141 181 €129 590 €127 314 €117 242 €158 218 €85 324 €80 605 €78 090 €56 880 €29 047 €35 828 €28 175 €32 243 €
Vlastné imanie137 130 €109 676 €88 866 €82 209 €74 222 €61 371 €57 208 €45 127 €34 741 €26 047 €15 698 €7 434 €−1 222 €
Podané11. 2. 202626. 2. 20257. 3. 202431. 3. 20235. 3. 202228. 5. 20219. 6. 202029. 3. 201926. 3. 201818. 3. 20173. 3. 201613. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
352. z 1 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023886766
platiteľ od 1. 8. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jakubovo námestie 10, 811 09 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 92608/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
59120 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Vyučovanie v odbore umenia - herectvood 2013
  • Faktoring a forfaitingod 2013
  • Veštenie z karát a iných podkladovod 2013
  • Diskotekárska činnosťod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2013
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
352 zmlúv
spolu 34 tis. € · posledná 12. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenská televízia a rozhlasZmluva o zabezpečení podania umeleckého výkonu a licenčná zmluva80 €12. 10. 2026
  • Slovenská televízia a rozhlasZmluva o zabezpečení podania umeleckého výkonu a licenčná zmluva120 €6. 10. 2026
  • Slovenská televízia a rozhlasZmluva o spolupráci 354 €8. 7. 2026
  • Slovenská televízia a rozhlasZmluva o spolupráci 379 €25. 6. 2026
  • Slovenská televízia a rozhlasZmluva o zabezpečení podania umeleckého výkonu a licenčná zmluva50 €22. 6. 2026
  • Slovenská televízia a rozhlasZmluva o zabezpečení podania umeleckého výkonu a licenčná zmluva80 €21. 4. 2026
  • Slovenská televízia a rozhlasZmluva o zabezpečení podania umeleckého výkonu a licenčná zmluva80 €18. 3. 2026
  • Slovenská televízia a rozhlasZmluva o zabezpečení podania umeleckého výkonu a licenčná zmluva100 €10. 3. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 59120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025352. z 1 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 11. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023886766
  3. 3. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47445718

Akože s.r.o. – tržby 67 tis. € – IČO 47445718