SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47448644

REALSPOL, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vráble · od 2013
IČO
47448644
DIČ
2023906181
Sídlo
Sídl. Lúky 1122/38, 952 01 Vráble
firmy v okolí

KonateľDaniela Dolníková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

REALSPOL, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vráble, v registri od 25. 10. 2013. Vo vedení firmy: Daniela Dolníková a Marek Dolník. V roku 2025 mala firma tržby 4 tis. € a stratu 255 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať630. z 655 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4 tis. €
Za rok
+17 %
010 tis.20 tis.2014—2016+218 %2017−18 %2018−92 %2021+123 %2023−25 %2024+74 %2025+17 %
  • Najlepší rok
    2016, +218 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -1,6 %
    −13,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,6 %
    −13,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,3 %
    +0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby4 057 €3 470 €2 000 €—2 680 €——1 200 €14 208 €17 395 €—5 471 €—
Výsledok hospodárenia−255 €1 986 €1 658 €−974 €388 €−749 €−536 €−413 €2 820 €6 598 €−1 653 €2 405 €−270 €
Aktíva spolu16 385 €16 614 €14 415 €12 619 €13 808 €13 194 €13 950 €16 334 €15 911 €13 579 €5 962 €7 794 €5 000 €
Vlastné imanie16 004 €16 259 €14 273 €12 615 €13 589 €13 201 €13 950 €14 487 €14 900 €12 080 €5 482 €7 135 €4 730 €
Podané13. 6. 202625. 6. 202513. 6. 202429. 3. 202311. 6. 20225. 6. 202119. 6. 202011. 3. 201925. 6. 20189. 3. 201723. 3. 201625. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
630. z 655 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sídl. Lúky 1122/38, 952 01 Vráble
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 35684/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
25110 Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vráble.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Klampiarstvood 2013
  • Zámočníctvood 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kovových konštrukcií a ich častí — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025630. z 655
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba kovových konštrukcií a ich častí).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 13. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 13. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kovových konštrukcií a ich častí s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47448644

REALSPOL, s.r.o. – tržby 4 tis. € – IČO 47448644