SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47448792

ANTYKRÝZA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Turčianske Teplice · od 2013
IČO
47448792
DIČ
2023870112
Sídlo
SNP 1372, 039 01 Turčianske Teplice
firmy v okolí

KonateľJozef Kubizňa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ANTYKRÝZA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Turčianske Teplice, v registri od 28. 9. 2013. Vo vedení firmy: Jozef Kubizňa. V roku 2025 mala firma tržby 35 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať8812. z 15 639 v odvetví
2/4

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
35 tis. €
Za rok
+75 %
020 tis.40 tis.2013—2014−6 %2015−75 %2016×122017−54 %2018−79 %2019×16,12025+75 %
  • Najlepší rok
    2019, ×16,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,7 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,3 %
    +20,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,6 %
    +11,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,1 %
    +45,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520202019201820172016201520142013
Tržby35 000 €—20 000 €1 245 €6 050 €13 200 €1 100 €4 425 €4 720 €
Výsledok hospodárenia3 060 €−1 773 €18 €−1 €4 146 €1 515 €−435 €1 698 €15 €
Aktíva spolu55 000 €28 851 €30 532 €30 042 €30 016 €24 976 €22 515 €22 328 €20 020 €
Vlastné imanie23 060 €25 183 €26 956 €26 938 €26 939 €22 793 €21 278 €21 713 €20 015 €
Podané30. 6. 202626. 6. 20211. 11. 202024. 6. 201924. 6. 201828. 6. 201722. 3. 201616. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
8812. z 15 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
SNP 1372, 039 01 Turčianske Teplice
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 60265/L
Základné imanie
20 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Turčianske Teplice.

Prepojené firmy

7 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 7 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

32 zapísaných činností

  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2013
  • výroba kŕmnych zmesíod 2013
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2013
  • vykonávanie odťahovej službyod 2013
  • prenájom automobilovod 2013
  • ručné umývanie a čistenie interiéru motorových vozidielod 2013
  • prevádzkovanie autoumyvárneod 2013
  • skladovanieod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20258812. z 15 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

31 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 31.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47448792

ANTYKRÝZA s.r.o. – tržby 35 tis. € – IČO 47448792