SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47459409

Hojnosť s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pliešovce · od 2013
IČO
47459409
DIČ
2023884456
Sídlo
Záježová 167, 962 63 Pliešovce
firmy v okolí

KonateľJohannes Egbertus Vos

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Hojnosť s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pliešovce, v registri od 3. 10. 2013. Vo vedení firmy: Johannes Egbertus Vos. V roku 2025 mala firma stratu 490 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−490 €
Za rok
strata
−1 tis.−50002013strata2014strata2015strata2016strata2017strata2018strata2019strata2020strata2021strata2022strata2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    13 z 13
  • Najslabší rok
    2013, strata 751 €

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Výsledok hospodárenia−490 €−490 €−150 €−200 €−200 €−200 €−200 €−200 €−680 €−680 €−680 €−725 €−751 €
Aktíva spolu683 €683 €683 €683 €683 €883 €1 083 €1 283 €1 963 €2 643 €3 323 €4 003 €4 249 €
Vlastné imanie−647 €−157 €333 €483 €683 €883 €1 083 €1 283 €1 483 €2 163 €2 843 €3 523 €4 249 €
Podané17. 2. 202611. 3. 202513. 3. 20245. 6. 202316. 5. 20227. 5. 202131. 3. 202010. 3. 201912. 5. 201830. 3. 201718. 6. 201622. 6. 201512. 10. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záježová 167, 962 63 Pliešovce
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 25110/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
10130 Spracovanie mäsových a hydinových mäsových výrobkov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pliešovce.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaod 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
  • Údenárska výrobaod 2013
  • Výroba nápojovod 2013
  • Výroba mlynských výrobkovod 2013
  • Spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleninyod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie mäsových a hydinových mäsových výrobkov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 10130), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 2. 2026 · 2 záznamy

  1. 17. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie mäsových a hydinových mäsových výrobkov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47459409

Hojnosť s.r.o. – strata 490 € – IČO 47459409