SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47460326

D - centrum s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Mesto nad Váhom · od 2013

predtým Centrumkomínov s.r.o.

IČO
47460326
DIČ
2023888097
Sídlo
Stredná ulica 1058/29, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
firmy v okolí

KonateľViera Deáková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

D - centrum s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, v registri od 10. 10. 2013. Vo vedení firmy: Viera Deáková a Adam Deák. V roku 2025 mala firma tržby 274 tis. € (−34,2 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať17. z 114 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
274 tis. €
Za rok
−34 %
Od 2014
+206 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+99 %2016+1 %2017−13 %2018+11 %2019+5 %2020−12 %2021+6 %2022+48 %2023+100 %2024−18 %2025−34 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,7 %
  • Najlepší rok
    2023, +100 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,1 %
    +1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,5 %
    +3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,0 %
    +1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    62,2 %
    +1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby274 467 €416 944 €505 552 €252 780 €171 064 €161 014 €183 387 €174 596 €157 604 €180 917 €178 493 €89 563 €—
Výsledok hospodárenia3 156 €−840 €82 481 €27 367 €4 096 €−2 853 €−6 398 €3 145 €−23 740 €−2 559 €3 851 €3 979 €−510 €
Aktíva spolu327 376 €306 162 €242 064 €274 958 €236 823 €264 412 €284 220 €316 918 €239 661 €208 739 €174 792 €111 694 €69 815 €
Vlastné imanie123 796 €120 640 €139 184 €72 703 €58 660 €74 564 €77 417 €83 815 €76 170 €9 760 €12 320 €8 469 €4 490 €
Podané27. 2. 202631. 1. 202512. 4. 202417. 3. 202329. 3. 202224. 3. 20213. 3. 202029. 3. 201922. 3. 201826. 3. 201729. 3. 201630. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
17. z 114 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023888097
platiteľ od 1. 1. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stredná ulica 1058/29, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 29112/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
81220 Ostatné priemyselné čistenie budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Centrumkomínov s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Preskúšavanie komínovod 2013
  • Čistenie a kontrola komínovod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné priemyselné čistenie budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 17. 1. 2024

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola stavebná, Nábrežie mládeže 1, NitraZmluva č.17 / školský rok 2023/2024 o poskytovaní praktického vyučovania na pracovisku zamestnávateľa—17. 1. 2024
  • Stredná odborná škola stavebná, Nábrežie mládeže 1, NitraDodatok č.1 k zmluve č.17 školský rok 2023/2024 o poskytovaní praktického vyučovania na pracovisku zamestnávateľa—17. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202517. z 114
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné priemyselné čistenie budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 3. 2023Zmena obchodného menaD - centrum s.r.o.predtým Centrumkomínov s.r.o.
  3. 9. 3. 2023Presun sídlaStredná ulica 1058/29 Nové Mesto nad Váhompredtým Stredná 1058/29 Nové Mesto nad Váhom
  4. 1. 1. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023888097
  5. 10. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné priemyselné čistenie budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47460326

D - centrum s.r.o. – tržby 274 tis. € – IČO 47460326