SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47460628

BOLDNESS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Baška · od 2013
IČO
47460628
DIČ
2023894598
Sídlo
Baška 185, 040 16 Baška
firmy v okolí

KonateľPhDr. Miriam Sýkorová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BOLDNESS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Baška, v registri od 11. 10. 2013. Vo vedení firmy: Miriam Sýkorová. V roku 2025 mala firma tržby 120 € a stratu 782 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3903. z 3 934 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
120 €
Za rok
−97 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015×7,82016+26 %2017−32 %2018−98 %2019−58 %2022−22 %2023+300 %2024+277 %2025−97 %
  • Najlepší rok
    2015, ×7,8

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby120 €3 766 €1 000 €250 €——321 €761 €31 693 €46 810 €37 091 €4 749 €—
Výsledok hospodárenia−782 €1 974 €303 €−24 €−95 €−153 €−8 €374 €16 681 €−4 473 €−8 584 €−34 661 €—
Aktíva spolu220 €760 €938 €435 €459 €554 €707 €2 715 €5 821 €3 732 €7 681 €2 462 €8 000 €
Vlastné imanie−21 449 €−20 667 €−22 641 €−22 943 €−22 919 €−22 824 €−22 671 €−22 663 €−23 037 €−39 718 €−35 245 €−26 661 €8 000 €
Podané25. 3. 202629. 3. 202528. 3. 202425. 3. 202322. 3. 202225. 3. 202124. 3. 202028. 3. 201925. 3. 201830. 3. 201723. 3. 201627. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3903. z 3 934 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Baška 185, 040 16 Baška
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 36297/V
Základné imanie
8 000 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Baška.

Predmet činnosti

40 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 2013
  • chov vybraných druhov zvieratod 2013
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2013
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2013
  • skladovanieod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 29. 3. 2016

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253903. z 3 934
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 12. 2016Nový člen vedeniaPhDr. Miriam Sýkorová, konateľ
  3. 27. 8. 2014Presun sídlaBaška 185 Baškapredtým Karpatské námestie 10 Bratislava
  4. 27. 8. 2014Nový spoločníkPhDr. Juraj Sýkora, MPH, MBA, podiel 100 %
  5. 11. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47460628

BOLDNESS s. r. o. – tržby 120 € – IČO 47460628