SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47460806

JS LANGUAGE SERVICES, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senec · od 2013
IČO
47460806
DIČ
2023901451
Sídlo
Muškátová 19, 903 01 Senec
firmy v okolí

KonateľStewart Moseley+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JS LANGUAGE SERVICES, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, v registri od 17. 10. 2013. Vo vedení firmy: Stewart Moseley a Jana Moseley. V roku 2025 mala firma tržby 33 tis. € (−37,4 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1555. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
33 tis. €
Za rok
−37 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014+265 %2015−1 %2016+105 %2017−30 %2018−5 %2019+6 %2020+60 %2021−4 %2022+10 %2023−2 %2024−4 %2025−37 %
  • Najlepší rok
    2014, +265 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,9 %
    −34,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,7 %
    −40,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,7 %
    −41,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    18,5 %
    +17,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby32 754 €52 298 €54 386 €55 282 €50 048 €52 368 €32 827 €30 956 €32 638 €46 855 €22 847 €22 975 €6 303 €
Výsledok hospodárenia2 577 €22 209 €25 004 €24 656 €14 447 €13 631 €13 337 €10 408 €11 984 €14 067 €642 €976 €725 €
Aktíva spolu29 560 €44 156 €51 636 €66 289 €58 855 €69 541 €36 995 €34 672 €35 850 €37 807 €16 359 €20 712 €22 675 €
Vlastné imanie24 084 €43 716 €46 511 €46 163 €35 954 €48 475 €34 844 €31 915 €33 491 €21 506 €7 342 €6 699 €5 725 €
Podané2. 3. 202610. 2. 20257. 2. 202413. 2. 202325. 2. 20228. 3. 202112. 3. 202028. 2. 201927. 2. 201814. 2. 201726. 2. 201616. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1555. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023901451
platiteľ od 6. 10. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Muškátová 19, 903 01 Senec
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 93272/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senec.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • Vyučovanie v odbore cudzích jazykov – anglický jazykod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251555. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 2. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 2. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 10. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023901451
  3. 17. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47460806

JS LANGUAGE SERVICES, s. r. o. – tržby 33 tis. € – IČO 47460806