SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47464135

JKI stavby s.r.o.

Zaniknutá 8. 10. 2022Spoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · od 2013

predtým JKI Developments, s.r.o.

IČO
47464135
DIČ
2023884599
Sídlo
Sekierska dolina 2014/3, 960 01 Zvolen
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JKI stavby s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, v registri od 8. 10. 2013 do 8. 10. 2022. V roku 2018 mala firma tržby 682 tis. € (+363,2 %) a zisk 929 €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Registrácia zrušená 1. 7. 2021
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2018
682 tis. €
Za rok
×4,6
Od 2014
+84 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015−14 %2016−47 %2017−12 %2018×4,6
  • Priemerný rast ročne
    +16,5 %
  • Najlepší rok
    2018, ×4,6

Ukazovatele 2018

  • Marža
    0,1 %
    −1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,8 %
    −8,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,4 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    93,6 %
    +6,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
201820172016201520142013
Tržby682 125 €147 261 €167 383 €317 425 €370 565 €—
Výsledok hospodárenia929 €2 006 €1 896 €368 €3 512 €—
Aktíva spolu213 082 €98 175 €82 080 €108 386 €72 843 €5 000 €
Vlastné imanie13 711 €12 782 €10 776 €8 880 €8 512 €5 000 €
Podané17. 3. 20196. 5. 201818. 3. 201727. 5. 201625. 2. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2023884599
platiteľ od 12. 3. 2014

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sekierska dolina 2014/3, 960 01 Zvolen
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
8. 10. 2013 – 8. 10. 2022
8 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 25166/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
JKI Developments, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zvolen.

Predmet činnosti

19 ukončených činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov2013 – 2022
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)2013 – 2022
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu2013 – 2022
  • Prenájom hnuteľných vecí2013 – 2022
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom2013 – 2022
  • Prípravné práce k realizácii stavby2013 – 2022
  • Reklamné a marketingové služby2013 – 2022
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu2013 – 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 10. 2022 · 8 záznamov

  1. 8. 10. 2022Zánik
  2. 1. 7. 2021Zrušená registrácia DPH
  3. 17. 3. 2019Podaná účtovná závierkaza rok 2018
  4. 26. 8. 2015Zmena obchodného menaJKI stavby s.r.o.predtým JKI Developments, s.r.o.
  5. 26. 8. 2015Presun sídlaSekierska dolina 2014/3 Zvolenpredtým Osada Sekier 2014/3 Zvolen
  6. 27. 1. 2015Presun sídlaOsada Sekier 2014/3 Zvolenpredtým Očovská cesta 838/17 Zvolenská Slatina
  7. 12. 3. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023884599
  8. 8. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47464135

JKI stavby s.r.o. – tržby 682 tis. € – IČO 47464135