SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47466677

FF Dental, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šahy · od 2013
IČO
47466677
DIČ
2023969992
Sídlo
Agátová 2107/47, 936 01 Šahy
firmy v okolí

KonateľMUDr. Eva Ferenczová+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FF Dental, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šahy, v registri od 13. 12. 2013. Vo vedení firmy: Eva Ferenczová, Gábor Fehérváry a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 212 tis. € (+3,3 %) a stratu 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2354. z 15 639 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
212 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2014
+411 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+280 %2016−0 %2017−5 %2018+7 %2019+16 %2020−8 %2021+24 %2022−3 %2023+8 %2024−7 %2025+3 %
  • Najlepší rok
    2015, +280 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -4,5 %
    −2,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -18,3 %
    −12,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -11,4 %
    −7,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    37,5 %
    −0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby211 658 €204 985 €220 700 €203 549 €209 885 €169 510 €184 195 €159 413 €148 897 €156 571 €157 161 €41 380 €—
Výsledok hospodárenia−9 622 €−3 619 €9 892 €5 851 €−2 161 €18 553 €28 103 €4 824 €−11 663 €−2 111 €−9 189 €16 672 €—
Aktíva spolu84 041 €100 843 €126 846 €99 354 €105 416 €115 927 €108 513 €83 218 €38 741 €58 587 €80 469 €63 699 €5 000 €
Vlastné imanie52 526 €62 148 €65 767 €55 875 €50 024 €52 185 €33 634 €5 531 €−2 106 €9 557 €12 483 €21 672 €5 000 €
Podané23. 3. 202625. 3. 202512. 3. 202427. 3. 202330. 3. 202228. 3. 202128. 4. 202023. 3. 201912. 3. 201827. 3. 201718. 3. 201620. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2354. z 15 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Agátová 2107/47, 936 01 Šahy
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 36250/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šahy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
20 zmlúv
posledná 28. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—25. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252354. z 15 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 4. 2022Nový spoločníkMUDr. Judit Fehérváry Ferencz, podiel 80 %
  3. 13. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47466677

FF Dental, s.r.o. – tržby 212 tis. € – IČO 47466677