SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47471972

GA company s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Podlužany · od 2013

predtým Vrábelová s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
47471972
DIČ
2023908436
Sídlo
Podlužany 297, 935 27 Podlužany
firmy v okolí

KonateľAlena Grausová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GA company s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Podlužany, v registri od 29. 10. 2013. Vo vedení firmy: Alena Grausová. V roku 2025 mala firma tržby 34 tis. € (+169,7 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2320. z 3 863 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
34 tis. €
Za rok
+170 %
020 tis.40 tis.2014—2015×4,52016−26 %2017+35 %2018−26 %2019−36 %2020−96 %2022−88 %2023×40,52024×4,22025+170 %
  • Najlepší rok
    2023, ×40,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    35,8 %
    +39,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    35,1 %
    +36,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    32,9 %
    +34,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,1 %
    +2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby33 714 €12 500 €3 000 €74 €—600 €16 079 €25 130 €33 877 €25 169 €34 137 €7 660 €—
Výsledok hospodárenia12 054 €−408 €962 €−3 607 €−4 165 €−6 720 €260 €844 €8 095 €−2 499 €18 700 €5 975 €—
Aktíva spolu36 622 €23 200 €22 939 €24 649 €33 390 €42 663 €57 239 €66 408 €48 210 €42 923 €36 112 €12 660 €5 000 €
Vlastné imanie34 386 €22 332 €22 739 €21 777 €25 384 €29 549 €36 269 €36 115 €35 271 €27 176 €29 675 €10 975 €5 000 €
Podané9. 3. 202627. 2. 20256. 3. 20242. 3. 20232. 2. 202210. 3. 202110. 3. 202014. 6. 201914. 3. 201831. 3. 20177. 6. 201620. 6. 201514. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2320. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023908436
platiteľ od 15. 1. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Podlužany 297, 935 27 Podlužany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 35739/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
IGMA NZ s.r.o. · Vrábelová s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Podlužany.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252320. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 1. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2023908436
  3. 8. 12. 2023Zmena obchodného menaGA company s.r.o.predtým IGMA NZ s.r.o.
  4. 8. 12. 2023Presun sídlaPodlužany 297 Podlužanypredtým Jasná 262/67 Andovce
  5. 8. 12. 2023Nový spoločníkAlena Grausová, podiel 100 %
  6. 30. 11. 2023Nový člen vedeniaAlena Grausová, konateľ
  7. 15. 2. 2018Presun sídlaJasná 262/67 Andovcepredtým Pod kalváriou 5928/7 Nové Zámky
  8. 11. 12. 2014Zmena obchodného menaIGMA NZ s.r.o.predtým Vrábelová s.r.o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47471972

GA company s.r.o. – tržby 34 tis. € – IČO 47471972