SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47472995

DIRECT EXPRESS s. r. o.

Zaniknutá 19. 8. 2023Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47472995
DIČ
2023976548
Sídlo
Ľubovnianska 5, 851 07 Bratislava
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DIRECT EXPRESS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 17. 12. 2013 do 19. 8. 2023. V roku 2020 mala firma tržby 1,9 mil. € (−12,0 %) a zisk 50 tis. €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2020
1,9 mil. €
Za rok
−12 %
Od 2015
+24 %
01 mil.2 mil.3 mil.2015—2016−13 %2017+41 %2018+2 %2019+12 %2020−12 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,4 %
  • Najlepší rok
    2017, +41 %

Ukazovatele 2020

  • Marža
    2,6 %
    +3,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    37,0 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,6 %
    +12,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,6 %
    −20,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20202019201820172016201520142013
Tržby1 942 011 €2 208 024 €1 967 285 €1 930 867 €1 366 438 €1 569 334 €——
Výsledok hospodárenia50 293 €−28 536 €117 529 €−15 373 €−6 121 €37 996 €−544 €−33 €
Aktíva spolu665 716 €647 791 €680 931 €821 293 €437 835 €291 005 €332 808 €6 000 €
Vlastné imanie135 758 €2 305 €74 289 €−43 239 €−54 593 €43 419 €5 423 €5 967 €
Podané11. 3. 202130. 10. 20201. 7. 201929. 6. 201831. 3. 201730. 6. 201628. 3. 20158. 8. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2023976548
platiteľ od 1. 8. 2014

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ľubovnianska 5, 851 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
17. 12. 2013 – 19. 8. 2023
9 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 95522/B
Základné imanie
6 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Insolvenčné konania

1 konanie v registri IS REPLIK

Konkurzzastavené 3. 9. 2022
Spisová značka
33K/61/2021
Súd
Mestský súd Bratislava I
Začiatok
21. 1. 2022
Správca
I&R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s.
Sudca
JUDr. Lenka Čadanová
Navrhovateľ
XCARGO s.r.o.
Značka správcu
S1436
Posledná udalosť
26. 1. 2023
Dôvod ukončenia
pre nedostatok majetku
Konkurzy a reštrukturalizácie
Prehľad všetkých firiem v konkurze a reštrukturalizácii.

Predmet činnosti

11 ukončených činností

  • faktoring a forfaiting,2013 – 2023
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),2013 – 2023
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,2013 – 2023
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,2013 – 2023
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,2013 – 2023
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,2013 – 2023
  • medzinárodná preprava tovaru po ceste2017 – 2023
  • optimalizácia prepravných služieb - logistika2017 – 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 8. 7. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 8. 2023 · 7 záznamov

  1. 19. 8. 2023Zánik
  2. 3. 9. 2022Konkurz: zastavenie33K/61/2021
  3. 21. 1. 2022Konkurz: začiatok33K/61/2021, Mestský súd Bratislava I
  4. 1. 12. 2021Zrušená registrácia DPH
  5. 11. 3. 2021Podaná účtovná závierkaza rok 2020
  6. 1. 8. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023976548
  7. 17. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47472995

DIRECT EXPRESS s. r. o. – tržby 1,9 mil. € – IČO 47472995