SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47475013

GROREAL Consulting s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kameničná · od 2013
IČO
47475013
DIČ
2023929160
Sídlo
Nová 347, 946 01 Kameničná
firmy v okolí

KonateľJUDr. Martina Fördős Groheová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GROREAL Consulting s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kameničná, v registri od 17. 10. 2013. Vo vedení firmy: Martina Fördős Groheová. V roku 2025 mala firma tržby 1 tis. € a zisk 506 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať15068. z 15 643 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
506 €
Za rok
—
−1 tis.−50005001 tis.2014strata2016strata2017strata2018strata2019strata2020strata2021—2022—2023—2024strata2025—
  • Stratové roky
    7 z 11
  • Najslabší rok
    2016, strata 553 €

Ukazovatele 2025

  • ROA
    1,1 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    94,9 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162014
Tržby1 000 €——————————
Výsledok hospodárenia506 €−480 €0 €0 €0 €−74 €−74 €−74 €−552 €−553 €−66 €
Aktíva spolu47 383 €4 877 €4 835 €4 835 €4 835 €4 835 €4 840 €4 914 €4 868 €4 870 €4 883 €
Vlastné imanie2 422 €1 916 €2 396 €2 396 €2 396 €2 396 €2 470 €2 544 €2 618 €3 170 €4 763 €
Podané24. 6. 202628. 3. 202527. 6. 202430. 3. 202330. 3. 202226. 11. 202126. 11. 202129. 3. 201926. 3. 201931. 3. 201731. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
15068. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nová 347, 946 01 Kameničná
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 35562/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kameničná.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Poľnohospodárska výrobaod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlam s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Administratívne službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202515068. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 1. 2025Nový spoločníkJUDr. Martina Fördős Groheová, podiel 100 %
  3. 8. 11. 2024Nový člen vedeniaJUDr. Martina Fördős Groheová, konateľ
  4. 17. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47475013

GROREAL Consulting s.r.o. – tržby 1 tis. € – IČO 47475013