SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47475421

XEMIL, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2013
IČO
47475421
DIČ
2023937245
Sídlo
Stöcklová 19, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľBranislav Grofčík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

XEMIL, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 19. 11. 2013. Vo vedení firmy: Branislav Grofčík. V roku 2025 mala firma tržby 1,5 mil. € (+80,1 %) a zisk 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať9. z 357 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,5 mil. €
Za rok
+80 %
Od 2020
+3042 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2020—2021+87 %2022+61 %2023+84 %2024+215 %2025+80 %
  • Najlepší rok
    2024, +215 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    +0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    27,1 %
    +11,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,2 %
    +4,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    73,2 %
    −8,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 473 863 €818 370 €259 614 €141 410 €87 731 €46 912 €———————
Výsledok hospodárenia23 255 €9 625 €2 322 €4 883 €8 465 €34 636 €−68 €−61 €−536 €−538 €−537 €−312 €−250 €
Aktíva spolu320 981 €348 062 €92 589 €59 129 €46 651 €45 831 €2 698 €2 766 €3 307 €3 843 €4 381 €4 918 €5 000 €
Vlastné imanie85 884 €62 629 €53 004 €50 682 €45 799 €37 334 €2 698 €2 766 €2 827 €3 363 €3 901 €4 438 €4 750 €
Podané9. 3. 202622. 2. 202527. 2. 20242. 3. 202316. 3. 20228. 3. 20211. 3. 20206. 3. 201911. 3. 201811. 3. 201720. 3. 201622. 3. 20158. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
9. z 357 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023937245
platiteľ od 1. 5. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stöcklová 19, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 29341/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43320 Stolárske práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

36 zapísaných činností

  • textilná výrobaod 2013
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • reklamné a marketingové službyod 2013
  • čistiace a upratovacie službyod 2013
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • prevádzkovanie športových zariadeníod 2013
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Stolárske práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
33 zmlúv
spolu 4,3 mil. € · posledná 7. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Oprava zariadení na verejnej kanalizácii v Bratislave110 tis. €7. 10. 2026
  • Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Havarijná oprava objektov na kanalizačnej sieti v Bratislave 123 tis. €11. 6. 2026
  • Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Bratislava, ul. Nad Lomom - Sanácia havárie komora Nad Lomom56 tis. €20. 5. 2026
  • Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Bratislava, sanácia havárie verejného vodovodu, ul. Strmá cesta96 tis. €11. 5. 2026
  • Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Sanácia havárie vodovodu v Bratislave, Kopernikova ul.25 tis. €30. 4. 2026
  • Obec Veľký FolkmarZmluva o dielo719 tis. €18. 3. 2026
  • Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Havarijná oprava revíznych šácht na Wolkrovej ulici v Bratislave121 tis. €16. 3. 2026
  • Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Havarijná oprava revíznych šácht na ul. Strečnianska a Ľubovnianska v Bratislave94 tis. €15. 12. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20259. z 357
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (stolárske práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 10. 2022Nový spoločníkBranislav Grofčík, podiel 100 %
  3. 18. 5. 2021Zápis konečného užívateľa výhodBranislav Grofčík
  4. 1. 5. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2023937245
  5. 19. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia stolárske práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47475421

XEMIL, s.r.o. – tržby 1,5 mil. € – IČO 47475421