SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47475790

MD Cor s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2013
IČO
47475790
DIČ
2023908425
Sídlo
Rožňavská 9, 040 11 Košice – Západ
firmy v okolí

KonateľMUDr. Mariana Dvorožňáková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MD Cor s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Západ, v registri od 22. 10. 2013. Vo vedení firmy: Mariana Dvorožňáková a Martin Dvorožňák. V roku 2025 mala firma tržby 26 tis. € (+2,0 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať782. z 1 246 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
26 tis. €
Za rok
+2 %
010 tis.20 tis.30 tis.2014—2015+98 %2016+46 %2017−35 %2018+17 %2019−92 %2020×12,72021+7 %2022−31 %2023+21 %2024+39 %2025+2 %
  • Najlepší rok
    2020, ×12,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    26,0 %
    +12,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    42,4 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    37,8 %
    +19,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,9 %
    −37,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby25 640 €25 141 €18 059 €14 885 €21 667 €20 300 €1 600 €19 143 €16 385 €25 386 €17 408 €8 800 €—
Výsledok hospodárenia6 674 €3 315 €−2 672 €264 €13 785 €6 428 €−13 271 €−862 €−7 069 €916 €1 620 €1 599 €−11 €
Aktíva spolu17 642 €17 586 €15 663 €28 691 €37 321 €25 676 €12 165 €34 386 €51 448 €62 883 €16 011 €7 208 €4 989 €
Vlastné imanie15 725 €9 051 €5 737 €8 409 €8 145 €−5 640 €−12 068 €1 204 €2 065 €9 134 €8 219 €6 599 €4 989 €
Podané4. 6. 20265. 6. 20256. 6. 20247. 6. 202329. 3. 202219. 3. 202125. 3. 202013. 3. 201930. 3. 201831. 3. 201731. 3. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
782. z 1 246 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
657 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rožňavská 9, 040 11 Košice – Západ
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 33961/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7311 Činnosti reklamných agentúr
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Západ.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Faktoring a forfaitingod 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti reklamných agentúr — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7311), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025782. z 1 246
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti reklamných agentúr).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 4. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 4. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 4. 2026Nový člen vedeniaIng. Mgr. Martin Dvorožňák, konateľ
  3. 22. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti reklamných agentúr s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47475790

MD Cor s.r.o. – tržby 26 tis. € – IČO 47475790