SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47479809

MILCOLN INDUSTRIAL s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Oravská Poruba · od 2013
IČO
47479809
DIČ
2023896171
Sídlo
Oravská Poruba 407, 027 54 Oravská Poruba
firmy v okolí

KonateľMiroslav Trnkócy

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MILCOLN INDUSTRIAL s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Oravská Poruba, v registri od 22. 10. 2013. Vo vedení firmy: Miroslav Trnkócy. V roku 2025 mala firma tržby 19 tis. € (+34,9 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1100. z 1 400 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
19 tis. €
Za rok
+35 %
020 tis.40 tis.2014—2015+58 %2016+151 %2017+29 %2018−4 %2019−16 %2020−16 %2023−36 %2024−7 %2025+35 %
  • Najlepší rok
    2016, +151 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    36,3 %
    +16,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,6 %
    +11,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    23,9 %
    +10,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,7 %
    −0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby19 198 €14 234 €15 311 €——23 846 €28 519 €33 934 €35 331 €27 442 €10 925 €6 930 €—
Výsledok hospodárenia6 966 €2 861 €6 711 €−339 €−309 €669 €335 €616 €999 €2 099 €1 694 €1 360 €−326 €
Aktíva spolu29 124 €21 972 €19 524 €12 020 €12 311 €12 983 €12 324 €12 073 €11 829 €10 832 €8 561 €6 801 €4 814 €
Vlastné imanie28 336 €21 370 €18 509 €11 799 €12 137 €12 447 €11 777 €11 443 €10 827 €9 828 €7 729 €6 034 €4 674 €
Podané12. 2. 20266. 3. 20254. 3. 202411. 3. 202316. 3. 202228. 3. 202125. 3. 202023. 3. 20199. 3. 201827. 3. 201726. 3. 20168. 4. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1100. z 1 400 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Oravská Poruba 407, 027 54 Oravská Poruba
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 60611/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
16100 Pilovanie a hobľovanie dreva
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Oravská Poruba.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2013
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pilovanie a hobľovanie dreva — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251100. z 1 400
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pilovanie a hobľovanie dreva).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 12. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 12. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 11. 2019Presun sídlaOravská Poruba 407 Oravská Porubapredtým Záskalická 699/43 Dolný Kubín
  3. 22. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pilovanie a hobľovanie dreva s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47479809

MILCOLN INDUSTRIAL s.r.o. – tržby 19 tis. € – IČO 47479809