SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47485248

Práčovňa Denor s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nána · od 2013
IČO
47485248
DIČ
2023937883
Sídlo
Madáchova 70, 943 60 Nána
firmy v okolí

KonateľMária Bathová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Práčovňa Denor s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nána, v registri od 26. 10. 2013. Vo vedení firmy: Mária Bathová. V roku 2025 mala firma tržby 46 tis. € (−6,6 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať121. z 191 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
46 tis. €
Za rok
−7 %
020 tis.40 tis.60 tis.2019—2020+0 %2021−100 %2022—2023—2024+39 %2025−7 %
  • Najlepší rok
    2024, +39 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,2 %
    +10,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    61,4 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    45,8 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    25,4 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192013
Tržby46 147 €49 420 €35 667 €0 €0 €3 670 €3 670 €—
Výsledok hospodárenia7 951 €3 590 €3 265 €0 €0 €———
Aktíva spolu17 369 €9 306 €16 265 €5 000 €5 000 €——5 000 €
Vlastné imanie12 951 €8 590 €8 265 €5 000 €5 000 €——5 000 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202128. 10. 202031. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
121. z 191 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
884 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Madáchova 70, 943 60 Nána
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 35720/N
Hlavná činnosť
96010 Pranie a chemické čistenie textilných a kožušinových výrobkov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nána.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pranie a chemické čistenie textilných a kožušinových výrobkov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 4. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 96010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025121. z 191
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pranie a chemické čistenie textilných a kožušinových výrobkov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pranie a chemické čistenie textilných a kožušinových výrobkov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47485248

Práčovňa Denor s.r.o. – tržby 46 tis. € – IČO 47485248