SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47488956

FGM Auto, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47488956
DIČ
2023922626
Sídlo
Devínska Nová Ves 7472, 841 08 Bratislava – Devínska Nová Ves
firmy v okolí

KonateľFrantišek Hupka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FGM Auto, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Devínska Nová Ves, v registri od 24. 10. 2013. Vo vedení firmy: František Hupka. V roku 2025 mala firma tržby 38 tis. € (−1,2 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať310. z 450 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
38 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2014
+17 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015−12 %2016−5 %2017+12 %2018+43 %2019+3 %2020−40 %2021+28 %2022+77 %2023+2 %2024−38 %2025−1 %
  • Najlepší rok
    2022, +77 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,0 %
    +3,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,9 %
    +1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,8 %
    +1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,4 %
    +0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby38 257 €38 722 €62 226 €60 996 €34 392 €26 828 €44 683 €43 568 €30 396 €27 172 €28 703 €32 664 €
Výsledok hospodárenia2 312 €980 €21 827 €13 060 €−928 €226 €9 418 €8 667 €1 987 €5 273 €4 441 €8 168 €
Aktíva spolu82 120 €79 056 €83 897 €66 308 €52 671 €56 884 €61 923 €38 652 €29 481 €29 908 €18 422 €18 530 €
Vlastné imanie80 129 €77 817 €76 837 €55 011 €41 951 €42 879 €42 653 €33 235 €24 568 €22 582 €17 309 €12 869 €
Podané29. 3. 202630. 3. 20252. 6. 202419. 3. 202326. 3. 202230. 5. 20213. 5. 20206. 6. 201917. 6. 201820. 6. 201729. 5. 20167. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
310. z 450 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023922626
platiteľ od 1. 10. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Devínska Nová Ves 7472, 841 08 Bratislava – Devínska Nová Ves
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 93535/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
9531 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Devínska Nová Ves.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Finančný leasingod 2013
  • Vykonávanie odťahovej službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 9531), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025310. z 450
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 9. 2026 · 5 záznamov

  1. 12. 9. 2026Nový spoločníkFrantišek Hupka, podiel 100 %
  2. 2. 9. 2026Nový člen vedeniaFrantišek Hupka, konateľ
  3. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 1. 10. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023922626
  5. 24. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47488956

FGM Auto, s. r. o. – tržby 38 tis. € – IČO 47488956