SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47489197

Urosanus s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013

predtým D.T. Urocentrum s.r.o.

IČO
47489197
DIČ
2023922538
Sídlo
Mánesovo nám. 1230/2, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMgr. Martin Kolenič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Urosanus s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 24. 10. 2013. Vo vedení firmy: Martin Kolenič. V roku 2025 mala firma tržby 361 tis. € (+51,3 %) a zisk 107 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať357. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
361 tis. €
Za rok
+51 %
Od 2014
+1042 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+38 %2016+20 %2017+34 %2018+4 %2019+7 %2020−9 %2021+3 %2022+23 %2023+6 %2024+146 %2025+51 %
  • Najlepší rok
    2024, +146 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    29,6 %
    +0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    66,2 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    44,7 %
    −7,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    32,5 %
    +11,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby360 653 €238 381 €96 985 €91 257 €74 421 €72 061 €78 858 €73 444 €70 388 €52 363 €43 698 €31 592 €
Výsledok hospodárenia106 846 €68 778 €13 437 €12 445 €−123 €899 €6 568 €1 386 €4 214 €9 403 €−4 979 €−10 754 €
Aktíva spolu238 899 €133 066 €47 336 €31 223 €20 984 €29 569 €38 598 €54 735 €72 037 €32 188 €31 557 €36 156 €
Vlastné imanie161 347 €104 501 €35 723 €22 286 €9 841 €9 963 €9 064 €2 497 €1 111 €−3 103 €−11 413 €−6 694 €
Podané31. 3. 202630. 3. 202518. 6. 202430. 3. 202328. 3. 202230. 3. 202125. 3. 202031. 3. 201928. 2. 201823. 3. 201729. 3. 201626. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
357. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mánesovo nám. 1230/2, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 93529/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
D.T. Urocentrum s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové služby,od 2013
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2013
  • vedenie účtovníctva,od 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2013
  • administratívne služby,od 2013
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2013
  • vydavateľská činnosť,od 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
31 zmlúv
spolu 4 tis. € · posledná 1. 6. 2026

Posledné zmluvy

  • Bratislavský samosprávny krajZmluva o poskytnutí dotácie č. 002534 tis. €1. 6. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025357. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 5. 2023Zmena obchodného menaUrosanus s.r.o.predtým D.T. Urocentrum s.r.o.
  3. 11. 5. 2023Presun sídlaMánesovo nám. 1230/2 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Jakubovo námestie 15 Bratislava
  4. 11. 5. 2023Nový spoločníkMUDr. Martina Serátor, podiel 50 %
  5. 11. 5. 2023Nový spoločníkMgr. Martin Kolenič, podiel 50 %
  6. 2. 5. 2023Nový člen vedeniaMgr. Martin Kolenič, konateľ
  7. 24. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47489197

Urosanus s.r.o. – tržby 361 tis. € – IČO 47489197