V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
EKOMAX s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 22. 10. 2013. Vo vedení firmy: Dušan Marinko. V roku 2025 mala firma tržby 516 tis. € (+81,1 %) a stratu 106 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · SpoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 6. 2. 2023 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2023, ×98,8
Ukazovatele 2025
- Marža-20,4 %−21,6 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE—Nepočítame: záporné vlastné imanie.
- ROA-63,7 %−68,4 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť154,8 %+73,1 p. b. za rokCudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 516 268 € | 285 124 € | 298 906 € | — | 3 024 € | 3 024 € | — | — | — | — | — | 32 121 € | — |
| Výsledok hospodárenia | −105 552 € | 3 311 € | 123 € | −685 € | 245 € | −95 € | −94 € | −76 € | 1 806 € | 1 703 € | −100 € | 1 705 € | −16 € |
| Aktíva spolu | 165 662 € | 70 303 € | 107 539 € | 109 391 € | 10 120 € | 9 831 € | 9 927 € | 10 021 € | 10 097 € | 8 309 € | 6 588 € | 7 175 € | 6 510 € |
| Vlastné imanie | −90 806 € | 12 825 € | 9 514 € | 9 391 € | 10 076 € | 9 831 € | 9 927 € | 10 021 € | 10 097 € | 8 291 € | 6 588 € | 6 689 € | 4 984 € |
| Podané | 29. 6. 2026 | 25. 6. 2025 | 27. 6. 2024 | 4. 5. 2023 | 11. 3. 2022 | 8. 6. 2021 | 3. 3. 2020 | 28. 3. 2019 | 25. 3. 2018 | 28. 3. 2017 | 24. 3. 2016 | 11. 11. 2016 | 30. 6. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 22. 10. 2013
- 13 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 29105/P
- Základné imanie
- 5 000 €
- Veľkosť
- 3 – 4 zamestnanci
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 1611 Pilovanie a hobľovanie dreva
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Prepojené firmy
6 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
38 zapísaných činností
- Vedenie účtovníctvaod 2013
- Čistiace a upratovacie službyod 2013
- Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2013
- Reklamné a marketingové službyod 2013
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
- Administratívne službyod 2013
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2013
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 1611), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy
- 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 10. 2. 2026Nový spoločníkDušan Marinko, podiel 100 %
- 6. 2. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2023900571
- 22. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 29. 6. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47489588