SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47500115

Tinydots s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47500115
DIČ
2023932570
Sídlo
Novoveská 5373/22, 841 07 Bratislava – Devínska Nová Ves
firmy v okolí

KonateľMichal Grossmann

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Tinydots s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Devínska Nová Ves, v registri od 9. 11. 2013. Vo vedení firmy: Michal Grossmann. V roku 2025 mala firma tržby 14 tis. € (−32,7 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať335. z 435 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
14 tis. €
Za rok
−33 %
010 tis.20 tis.30 tis.2014—2015−64 %2016×4,42017−51 %2018+45 %2019−2 %2020+38 %2021+34 %2022−53 %2023+141 %2024+10 %2025−33 %
  • Najlepší rok
    2016, ×4,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    26,4 %
    −6,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,9 %
    −7,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,7 %
    −7,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,2 %
    −1,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby13 700 €20 366 €18 450 €7 650 €16 346 €12 201 €8 825 €9 046 €6 242 €12 760 €2 895 €8 028 €—
Výsledok hospodárenia3 615 €6 634 €7 646 €−2 144 €5 626 €5 729 €5 065 €1 934 €1 845 €3 855 €506 €1 632 €452 €
Aktíva spolu46 912 €44 066 €36 946 €28 633 €31 724 €25 818 €20 138 €15 827 €13 856 €15 216 €8 143 €7 710 €5 710 €
Vlastné imanie45 895 €42 280 €35 646 €27 999 €30 143 €24 517 €18 788 €15 224 €13 289 €11 445 €7 590 €7 084 €5 452 €
Podané1. 6. 20263. 6. 202513. 5. 20241. 6. 202330. 3. 202219. 2. 202127. 3. 202018. 3. 201913. 6. 20181. 6. 20171. 5. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
335. z 435 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
402 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023932570
platiteľ od 4. 6. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Novoveská 5373/22, 841 07 Bratislava – Devínska Nová Ves
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 94089/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
18130 Služby pre tlač a médiá
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Devínska Nová Ves.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )od 2013
  • Fotografické službyod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Výroba bižutérie a suvenírovod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pre tlač a médiá — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 18130), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025335. z 435
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pre tlač a médiá).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 4. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 4. 6. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2023932570
  2. 1. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 31. 1. 2023Presun sídlaNovoveská 5373/22 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Vespredtým Studenohorska 13 Bratislava-Lamač
  4. 9. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pre tlač a médiá s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47500115

Tinydots s. r. o. – tržby 14 tis. € – IČO 47500115