SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47500760

2lovebrands s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013

predtým MF-Construct, s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
47500760
DIČ
2023918567
Sídlo
Zadunajská cesta 16, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMário Ambrus

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

2lovebrands s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 26. 10. 2013. Vo vedení firmy: Mário Ambrus. V roku 2025 mala firma tržby 306 tis. € (−22,5 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať462. z 1 648 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
306 tis. €
Za rok
−22 %
Od 2016
+2560 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2016—2017+146 %2018+60 %2019+51 %2020−54 %2021+226 %2022+56 %2023+250 %2024−30 %2025−22 %
  • Najlepší rok
    2023, +250 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,0 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    32,2 %
    −21,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,1 %
    −1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    96,5 %
    +1,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby305 955 €394 564 €559 989 €160 048 €102 449 €31 425 €68 099 €45 130 €28 247 €11 500 €——
Výsledok hospodárenia6 222 €7 059 €643 €163 €−1 518 €665 €2 577 €9 654 €−12 454 €2 239 €−564 €−480 €
Aktíva spolu549 468 €289 069 €59 698 €59 795 €17 590 €24 674 €24 108 €20 919 €3 835 €8 582 €4 568 €4 612 €
Vlastné imanie19 301 €13 078 €6 019 €5 376 €5 213 €6 730 €5 585 €3 008 €−6 646 €5 807 €3 568 €4 132 €
Podané25. 6. 202630. 6. 202524. 6. 202429. 6. 202323. 6. 202226. 5. 202116. 3. 202020. 3. 201928. 3. 201831. 3. 201731. 3. 201624. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
462. z 1 648 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023918567
platiteľ od 28. 2. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zadunajská cesta 16, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 93642/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Sophos Solutions Development s. r. o. · MF-Construct, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 1 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2015
  • počítačové služby,od 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 27. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025462. z 1 648
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 10 záznamov

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 3. 2022Nový spoločníkMário Ambrus, podiel 100 %
  3. 3. 3. 2022Nový člen vedeniaMário Ambrus, konateľ
  4. 19. 8. 2021Presun sídlaZadunajská cesta 16 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Pri Habánskom mlyne 26 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
  5. 1. 8. 2018Presun sídlaPri Habánskom mlyne 26 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Račianska 96 Bratislava
  6. 28. 2. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2023918567
  7. 5. 7. 2017Zmena obchodného mena2lovebrands s. r. o.predtým Sophos Solutions Development s. r. o.
  8. 27. 8. 2015Zmena obchodného menaSophos Solutions Development s. r. o.predtým MF-Construct, s. r. o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47500760

2lovebrands s. r. o. – tržby 306 tis. € – IČO 47500760