SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47501642

Edduko, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2013

predtým IPV Eduko s.r.o.

IČO
47501642
DIČ
2023902463
Sídlo
Antona Bernoláka 51, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľMgr. Michal Langer

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Edduko, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 19. 10. 2013. Vo vedení firmy: Michal Langer. V roku 2025 mala firma tržby 49 tis. € (+10,0 %) a zisk 562 €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
49 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2014
+106 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+96 %2016−8 %2017+7 %2018−4 %2019−26 %2020−51 %2021−81 %2022+76 %2023+72 %2024×4,92025+10 %
  • Najlepší rok
    2024, ×4,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,1 %
    −1,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby48 942 €44 474 €9 151 €5 315 €3 020 €15 767 €32 469 €43 794 €45 412 €42 528 €46 462 €23 725 €
Výsledok hospodárenia562 €1 336 €149 €196 €106 €1 672 €286 €2 486 €1 477 €1 498 €−1 037 €1 399 €
Aktíva spolu9 435 €8 567 €7 356 €5 401 €5 216 €7 383 €12 718 €15 559 €10 682 €14 847 €14 022 €11 701 €
Vlastné imanie5 744 €6 444 €5 248 €5 285 €5 189 €6 672 €5 067 €6 947 €5 619 €5 540 €4 042 €6 399 €
Podané30. 3. 202622. 3. 202530. 3. 202431. 3. 202329. 3. 202230. 3. 202129. 6. 202029. 3. 201927. 3. 201823. 3. 201730. 6. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1133. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Antona Bernoláka 51, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 60602/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
IPV Eduko s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Počítačové službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
spolu 105 tis. € · posledná 2. 9. 2024

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251133. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

23 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 23.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 3. 2023Zmena obchodného menaEdduko, s. r. o.predtým IPV Eduko s.r.o.
  3. 2. 3. 2023Presun sídlaAntona Bernoláka 51 Žilinapredtým Platanová 3228/17 Žilina
  4. 19. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47501642

Edduko, s. r. o. – tržby 49 tis. € – IČO 47501642